reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Nie no zatrzymanie miesiączki jest jednym z pierwszych objawow ciąży. Ponieważ okres to złuszczanie się błony śluzowej macicy, również tam zagnieżdża się zarodek. Wiec gdyby był okres w ciąży, wyleciałby także zarodek. Jednak nie wszystkie krwawienia to okres. W okolicach terminu miesiączki może wystąpić krwawienia implatacyjne, związane z zagniezdzaniem się zarodka. Jednak nie jest to długie krwawienie. Zwykle to tylko plamienie lub kilka kropel krwi. Kobietom zdarza się to mylić z początkowymi dniach okresu, jednak okres to nie jest. Test najlepiej zrobić po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli owa się nie pojawi. Im później zrobisz test tym jest on wiarygodniejszy, gdyż poziom hormonu wzrasta. Najlepiej zrobić dwa testy dla pewności. Pozdrwiam
 
reklama
Hej wszystkim;) mam cykle 25-26 dniowe, kochaliśmy się z partnerem 12-13dzień cyklu, czyli były to dni płodne. Kiedy powinnam zrobić test? Słyszałam też że pierwsza miesiączka występuje normalnie ewentualnie jest krótsza, albo mniej obfita ale jest, i większość kobiet dowiaduje się przy następnej spodziewanej.
Możesz zrobic test z krwi 12po najwcześniej skany też może wyjść ale nie musi. Czasami pojawia się plamieniem w terminie miesiączki ale jest zupełnie inne niż krwawienie @ ja robiłam testy 2dni przed i wychodziły cienie w dzień @ lekko mocniejszy ale szału nie było dzień po @mialam plamienie i byłam pewna że po wszystkim ale bhcg rosła i teraz mam 16 tc. Aha i w kolejnym spodziewanym terminie też plamilam
 
Byłam 3 razy w ciąży i ani razu okresu nie dostałam ,więc nie wiem kto
Ci głupot nagadał ,może pojawić się plamienie ,ale z miesiączką nie ma nic wspólnego , najlepiej zrobić test czy krew w dniu spodziewanej miesiączki
 
Przy każdym teście jaki kupowałam pisało dokładnie w instrukcji kiedy wykonać test, aby był wiarygodny, wystarczy kupić test i wszystko jest opisane :) A później Beta z krwi i jest wszystko jasne... Najgorzej było trafić w płodne ale pomógł mi owulacyjny tester afrodyta...każdy ma własne doświadczenia, u mnie test ciążowy wszystko od razu wykazał.
 
Witam
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności

Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie
 

Załączniki

  • IMG_20211201_183509.jpg
    IMG_20211201_183509.jpg
    837,1 KB · Wyświetleń: 524
Witam
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności

Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie
Na teście nic nie ma ,nie można mieć objawów ciążowych, zaraz po sexie , napięty brzuch Ti mogą być wzdęcia, jeśli macie wątpliwości, to niech zona uda się do ginekologa, bo na ciążę to nie wygląda
 
Witam
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności

Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie

To ciąża spożywcza
 
Witam
Proszę o poradę bo nie wiem jak interpretować wszystkie te okoliczności

Żona zaraz po współżyciu miała objawy ciąży następnie miała napięte podbrzusze jak przed okresem myśleliśmy że napewno ciąża jednak dostała okresu mija 8 dni od okresu i nadal ma napięty brzuch tj. podbrzusze i Jakby większy bo się nie dopinają jej spodnie plus większy apetyt etc. Dziś jest 4 tydzień jakby liczyć i dwa testy do tej pory były negatywne i dzisiaj zrobiliśmy przed chwilą i jest jedna kreska jakby mniej wyrazna niż wcześniejsze w załączeniu zdjęcie oczywiście mocz miała biały jakby rozcieńczony czy to może być ciąża ???? W pierwszej ciąży z synkiem miała chyba mówiła podobnie tj. dostała okresu a potem wykryto ciążę proszę napiszcie mi co myślicie
czy nosicie oboje okulary? Zaznaczę, że źle dobrane?? Na tym teście nic nie ma i mam nadzieję, że te objawy zaraz po współżyciu to żart i jesteś trollem z niedzieli, którego nie było ostatnio... Objawy pojawiają się jak jest w organizmie hormon bhcg, którego żona nie ma bo test negatywny i miesiączka była więc?
 
reklama
Do góry