reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testy owulacyjne

reklama
Halo halo 😁 Czy jest tu jakaś Pani testujaca? Czy już wszystkie Panie doczekały się swoich 2 kreseczek? Pozdrawiam was 🙂ja jestem na takim etapie :
3 cykl starań od tego cyklu bawię się w testy owulacjyjne. Niestety ich nie rozumiem bądź jest ze mną coś nie tak 😄wg mnie 11dc była owu ale na drugi dzień czyli dziś jest jest cień cienia... Bezsensu 😂
 

Załączniki

  • 1635263766335999663141548631614.jpg
    1635263766335999663141548631614.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 630
Witajcie od 5mies staram się. W tym miesiącu postanowiłam skorzystać z testow lecz ciężko mi zinterpretować moje wyniki tym bardziej po dzisiejszych testach 11dc wyniki z 1 dnia są bardzo rozbieżne A na podstawie kalendarzyka ciężko mi się doliczyć cykle 26-32 dni czy waszym zdaniem była tu owulacj?możliwe że w 8dc?
 
reklama
Witajcie od 5mies staram się. W tym miesiącu postanowiłam skorzystać z testow lecz ciężko mi zinterpretować moje wyniki tym bardziej po dzisiejszych testach 11dc wyniki z 1 dnia są bardzo rozbieżne A na podstawie kalendarzyka ciężko mi się doliczyć cykle 26-32 dni czy waszym zdaniem była tu owulacj?możliwe że w 8dc?
Po pierwsze pozytywny test oznacza, że owulacja wystąpi w ciągu 24-48h. Po drugie testy robi się do pierwszego pozytywnego testu. Po piku lh jego poziom już go końca cyklu ulega wahaniom i testy mogą wychodzić pozytywne już do samej miesiączki. Po trzecie, tak test mógł wyjść pozytywny w 8dc. Jeżeli starasz się o dziecko najlepiej udać się do ginekologa na monitoring. Wtedy będziesz wiedziała czy w ogóle miewasz owulację i w którym mniej więcej dniu cyklu. Poza tym ja bym porozmawiała z ginekologiem bo rozbieżność w długości cykli jest spora.
 
Do góry