reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Niestety u nas juz na poczatku grudnia wchodza do sklepow nowe modele i ceny poza moim zasiegiem...550€< to dla mnie stanowczo za drogo, a nowe modele maja najczesciej inna kolorystyke i moze maly detal zmieniony...w sumie nie ma za co przeplacac...
Teraz juz sa fajne od 299< a jeszcze nie zaczely sie na dobre wyprzedaze, dlatego tak wczesnie szukamy limuzyny ;-)
No i nalezy pamietac, ze czeka sie do 8 tyg na dostawe.
 
reklama
Ja też mam większośc po chłopcach,a zakupy pewnie zacznę robić w nowym roku. Muszę kupić fotelik, ale jakichś używany, kocyk, nianie elektroniczną bo stara padła, kilka pieluch tetrowych, kosmetyki, smoczek i butelkę, chciałabym jeszcze pościel do łożeczka i karuzelę, starą chłopcy popsuli, no i oczywiście kilka ciuszków, tym bardziej jeśli się okaże że to dziewczynka, na co bardzo liczę. A materac też mam pianka kokos gryka, w stanie bdb, jak najbardziej do wykorzystania.
 
lenka21 nasza lista zakupów jest bardzo podobna bo w sumie mam wszystkie rzeczy po synku więc jedynie kosmetyki, butelkę, smoczek i na pewno jakies śliczne małe ubranko :) No chyba że będzie dziewczynka to lista się trochę wydłuży :)
 
Dziewczyny jakoo ze moja mała ma 17 pazdziernika urodziny stwierdzilismy z mezem ze zamiast imprezy kupimy jej jakies ładne lozeczko, myslelismy cos na dwupietrowym ale co zanim drugi maluch podrosnie to minie wiec jakies oryginalne pojedyncze ale tak patrze na allegro sa lozka ale cenowo troche drogie moze wy macie gdzies fajny upatrzony tani sklep z fajnymi lozkami dla dzieci :) piszcie :) pozdrawim
 
my kupilismy miesiąc temu coś takiego
łóżko łóżka Junior BABY BOO+materac PROMOCJA (2628167022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
co prawda materac beznadziejny, ale na kilka miesięcy starczy a potem sie wymieni na lepszy :)
mała zachwycona, jeszcze wybralismy model z kotkiem bo uwielbia kotki :D

wybralismy twoja podpowiedz chociaz juz kiedys patrzylam na te lozka ale ze wzgledu ze zanim dzieci podrosnom i kupi sie pietrowe to traz kupimy takie a w dodatku nie jest drogie i tu duzy plus :)

my chcemy z tym niebieskim misiem tam pisze martynka a ona wlasnie jest martynka :) ale jeszcze sie zastanawiamy
 
Ja miałam piętrowe i spanie na dole jest o wiele lepsze.. z góry złazisz po schodkach za każdym razem jak coś chcesz + ciężko się ścieli ale jak byłam mała to było super :-p
 
reklama
My kupiliśmy młodemu łóżeczko Klupś czy cuś takiego. Fajne tylko spać w nim nie chciał. Prawie nowe na strychu stoi. Materac mamy K-P-G, jak chyba większość.
Łóżko piętrowe przerabiałam za dziecka. Skończyło się na postawieniu dwóch osobnych, bo po miesiącu nikt nie chciał spać na gorze :p
 
Do góry