reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza w I trymestrze

Zabieg nie jest straszny. U mnie stopień bólu mniejszy niż pobranie krwi z żyły lokciowej. Nie patrzyłam na monitor obrałam jeden punkt na suficie ręce za głowa i zamknęłam oczy. Pomogło. Po zero bólu teraz leżę tez jest ok. Nie odczuwałam żadnych innych dolegliwości. Zabieg przedłużał się bo dziecko było ruchliwe i lekarz musiał długo czekać na wkłucie. No i czekam...Na wyniki ech
 
reklama
Zabieg nie jest straszny. U mnie stopień bólu mniejszy niż pobranie krwi z żyły lokciowej. Nie patrzyłam na monitor obrałam jeden punkt na suficie ręce za głowa i zamknęłam oczy. Pomogło. Po zero bólu teraz leżę tez jest ok. Nie odczuwałam żadnych innych dolegliwości. Zabieg przedłużał się bo dziecko było ruchliwe i lekarz musiał długo czekać na wkłucie. No i czekam...Na wyniki ech

Ile będziesz czekać na poszczególne wyniki?
 
Na genetykę 5 dni bo wykupiłam qf-pcr na toxo PCR z płynu, które robię prywatnie tez około 5 dni
 
No to był jakiś koszmar bo mój gin zreszta specjalista od badań prenatalnych pracownik szpitala nie wysłał mnie na patologie tylko stwierdził ze za jednym zamachem zamiast dwóch punkcji zrobi jedna i pobierze materiał do dwóch badań. Koszt 150 zł badanie PCR na wykrycie toxo W płynie.
 
reklama
Do góry