reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

O:szok: Mubarak właśnie podał się do dymisji:szok:. Cieszę się ale boję się rządów islamistów. Teraz siedzą jeszcze cicho ale za pół roku:szok:I będzie drugi Afganistan, na nic nie bedzie wolno, analfabetyzm i Egipt cofnie się:-( o 100lat.
jeszcze kilka godzin temu, tzn konkretnie w nocy przed pojsciem spac ogladalam transmisje na zywo i nie poddawal sie, biedny trzymal dzielnie, tylko to co sie tam dzialo bylo tragiczne i wiedzialam ze to tylko kwestia czasu a tu prosze, nie zdarzylam nocy przespac i takie zmiany.....

JESTEM :-D
czytalam was w pospiechu wiec jestem w miare na bieżaco. Oczywiscie ciesze sie ze Maureen w koncu dala wywolac sie do tablicy i jest z nami.

U mnie duzo sie dzieje, mam stresujacy okres czasu bo zalatwiamy bardzo wazne finansowe sprawy, dlatego nie mialam weny na pisanie. Ale myslami jestem caly czas z wami i pamietam, rowniez milo mi ze o mnie pamietacie ;-)
 
reklama
Ja tez jestem, podczytuje..


Izulka,

o rany, ale mialas przeprawe z piecem, dobrze ze zareagowalas tak szybko i przytomnie :tak:

Pawimi,

;-)
 
witam sie ,ja na chwile,u mnie oki ,ale dzis takie slonko ,ze dopiero kompa odpalilam bo dopoludnie na spacerach ,Tomi zalożyl huśtawki w ogrodzie ,ja przycielam drzewka i tak dzień leci:))
bylam na malych zakupach bo jutro znajomi na obiado-kolacje wlatują:)



pozdrawiam i slonko przesylam jak któraś nie ma

milego weekendu
 
U nas też było słonecznie ale mroźnie. Byłyśmy na spacerach z Hanią, Zuzia na urodzinach u koleżanki, Stachu walczył z lekcjami, skoro chce jechać w poniedziałek do babci, mężu się kręcił między zakupami a gotowaniem i sprzątaniem. Teraz jeszcze poszorowaliśmy resztę chałupy i już nic się nie chce:-). Może jakiś film...

dobrej nocy


Dawno nie było Anaklim:-(
 
witam się w tempie ekspresowym:-)

zaraz jadę zawieść dziewczynki do teściowej i jadę na zakupy ubraniowe:-)

kupiliśmy wczoraj nasze wymarzone auto, 2 lata zabieralismy się by miec rodzinne auto i zapakować się wszyscy do jednego samochodu:-)

Joaś a jak Wy radzicie sobie z transportem???

pozdrawiam i do ułsyszenia jutro!! pa
 
hej dziewczyny!!!

Sempe no to gratuluje noewgo autka!! A jakie kupiliście?? Nie ma to jak duże rodzinne autko. My teraz mamy Xsare Picasso i jesteśmy bardzo zadowoleni ale jeśli będzie jeszcze jedno dziecko to trzeba będzie znów wymienić na większe. Teraz idealnie zapinają się z tyłu trzy foteliki.

Izulka, Mama u nas też przez weeekend słonko świeciło choć było zimno. Wykorzystałam że jesteśmy wszyscy razem i chodziliśmy na długie spacerki!!:-)

Mamuśki co tak mało piszecie??? Co u was?? pozdrawiam wszystkie:-)

Aha zapomniałabym. Hani całkiem przeszedł katar, więc wczoraj wyprowadziłam ją z naszego łóżka. Wolę wstawać do niej w nocy niż później mieć problemy z odzwyczajeniem jej od spania z nami... Zrobiliśmy małe przemeblowanie i Hani łóżeczko jest zaraz przy naszym małżeńskim łożu. Myślałam że ta noc będzie ciężka bo to jej pierwsza noc "bez mamusi" ale spała świetnie. Przespała ciągiem 5 godzin:szok: co jej się jeszcze nie zdarzyło wcześniej :-D
 
Hej.

Ferie, ferie i po feriach. Chłopcy w przedszkolu a my z Małgosią bierzemy się za sprzątanie, rozpakowywanie i smażenie walentynkowych pączków dla naszych chłopców :)

Mauren witaj kochana po dłuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie.
Pawimi jak dobrze że Was tak bardzo nie zasypało :) A jak zdrowie taty?
Sempe zazdroszczę nowego autka. Nas czeka zakup bo ta alhambra, którą dostaliśmy do rodziców jest nie wygodna do kierowania dla mojego męża bo jest niski.

Dla reszty całuski :) Miłego dnia dziewczynki.
 
My dzisiaj same kobitki w domu bo mąż odwozi Stacha do dziadków. Wróci wieczorem.

Ewuniaf cieszę się, że Hania już zdrowa:) My mieliśmy okazję wypożyczyć Xsarę na teneryfie i bardzo nam się podobała. Ale najbardziej pasuje nam nasza żaba:-D, tzn fiat multipla. Taki bardzo charakterystyczny przód, niektórzy mówią, że to najbrzydsze auto, więc go nie kradną:-D. Ale jest ogromne!!! w praktyce jest kwadratowe. My jesteśmy wysocy i jest bardzo wygodne dla nas. Nie jest zaokrąglony sufit w środku i podłoga jest płaska więc daje to dużo powierzchni. Ma 6 miejsc, każdy ma osobny duży fotel a nie kanapa. I ogromny bagażnik.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGmY1127ynfTshk-gWHYhnNqwU9_Dk680c59Ejro-TyYExEHTA


Weroniczka a my dzisiaj zaczynamy ferie!!!:-D

Dobrego dnia!
 
reklama
Izulka ja też kiedyś uważałam że to brzydkie auto. Zmieniłam zdanie kiedy zastanawialiśmy się co kupić. wybór ostateczny był między Xsarą a Multiplą właśnie. Masz racje jest naprawdę duża. Baliśmy się tylko że jeśli wybierzemy Multiplę to będzie problem ze sprzedażą jej w razie gdybyśmy chcieli zmienic auto. W Polsce za bardzo nie schodzą te autka. Więc ostatecznie przywieźliśmy z Wrocławia Xsarę. I jesteśmy z niej naprawdę zadowoleni.:-)
Widzę że twoja Hanusia niebawem kończy roczek. Planujecie jakąś domową imprezkę z tej okazji??:-)
Qrcze jak się pozbyć tego suwaczka? z terinem porodu????chyba muszę męza znów wykorzystać:-D
A tu ja z Michałkiem na spacerku!!! i Zamyślona, zaspana Hania
IMG_0730.jpgDPP_0045.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry