reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam w sobotni ranek!!!

oj Pawimi nie brzmi to na łatwy przepis... :) dość sporo roboty, ale na pewno jest pyszny

mama jak się czujesz??

Miłej soboty życzę wszystkim :)
 
reklama
hej

Po pierwsze: Joaś - wielkie gratulacje i życzenia dla Ciebie i Arturka! Mam nadzieję, że czujecie się świetnie i jesteście już w domku!

Mama - kochana... Obiecałaś sobie, że wyluzujesz! Ja wiem, że łatwo mi pisać, ale sama dobrze wiesz, że będziesz spokojniejsza jak przestaniesz pilnować cyklu. Zdaj się na naturę.

Sempe - ja kurde też na dietę. Wczoraj kumpel wysłał mi zdjęcia z mojej sesji z dzieciakami do kalendarza dla rodziców i się załamałam. Oczywiście oglądałam fotki siedząc w łóżku, popijając wino i pogryzając pleśniaka z oliwkami. Zaczynam swoją dietę średnio dwa razy w tygodniu i jakoś mi nie wychodzi, ale ponieważ w piątek robimy resztę sesji to się łudzę, że jak dzisiaj zacznę to choć z kilogram mi zleci??

AnnaS - gratuluję mieszkanka. Sama radość!!! Niech wam się dobrze mieszka
Baw się dobrze na imprezie!

Pawimi - jak sobie poczytałam o tych ziemniaczkach i serniku z philadelphii to mi ślinka pociekła... i weź się człowieku za dietę!

Resztę dopiszę zaraz bo nie nadążam... Kaj w polskiej szkole, chłopaki szaleją, śnieg napadał:)
A i dołączam fotkę - ja i środkowy Sasha:)
 

Załączniki

  • mamma.jpg
    mamma.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
czesc babeczki-kurak mi dochodzi w peikarniku(nabilam na butelke z 1/3 piwa,nasmarowalam przyprawami i bedziemy wcinać-przepis Dukana :)) )

u mnie sprawa wyglada tak-wczoraj kupilam test Quick Vea mam do niego zaufanie...pokazal o 15.00 II kreski wiec nadzieja wrocila-wzielam na noc lutke a o 1.30 poszlam do toalety i krew-wkladka i poszlam spac-o 5.30 poszlam znowu i jak usiadlam jak chlusnelo to juz wiedzialalm,ze nic z tego -skrzepy i bordowa krew...

tak wiec od dzis mam @-1d.c.

ręce opadlynadzieja umarla-drugi raz byla ciaza-zagniezdzenia brak:-(

no nic trzeba sie pozbierac-dzis wynajduje sobie robote,przesadzam kwiaty,pranie,obiad,ogolne porzadki-dam rade:sorry2:psychicznie mi troche ciezko ,ale dam rade...

dziekuje Wam wszystki za wsparcie-EWUNIA,ANNA.S,SEMPE,WERONICZKA,BEDISMALL,ANAKLIM,PAWIMI i reszta-dzieki Wam jakos sie trzymam..

zmykam bo kurak gotowy-jak ktoras ma ochote zapraszam :))podobno rozplywa sie w ustach-sie zobaczy;-)
 
EWUNIA- dziekuje kochana...schodzilam dzis na dol ze lzami w oczach ,mąż mnie przytulil i tak zaczal nam sie dzien...dobrze choc ,ze dzis weekend i jestesmy wszyscy razem to i zajec wiecej jest.

jestesmy po obiedzie,ja kawa a Tomi poszedl zmienic opony na zimowe bo tyle sniegu napadalo ,ze hoho.
 
mamo, jestem z Tobą myślami:*
to tak jest kiedy czekamy bo gdyby nie chciało się maluszka to byłaby to miesiączka jak wiele innych...
może tak jak pisałaś brane hormony zakłamały test
kochana jest jakiś w tym sens, nie wiem jaki ale wierzę, że jest
to czekanie, wystawienie na próbę
ja dwójkę dzieci miałam wtedy kiedy zaplanowałam, zaszłam w ciąże za pierwszym razem
a z 3 i 4 maluchem nie było tak jak ja chciałam
zobaczyłam wtedy, że to nie jest tak, że to nie ja "rządzę", że dzieci to dar dla nas a nie chcę i mam
zweryfikowałam swoje myślenie, nauczyło pokory wobec Boga

kochana dasz radę, masz dzieciaczki i wiadomo, że jesteś dobrą mamą, buziaki
 
IZULKA- dzieki...wiem,ze dzieci to dar od Boga dlatego czekam...
nam pierwsze dziecko przyszlo "lekko" ale odeszlo w 9t.c. a potem to juz walka i tak jest do dziś....

no nic wypilam kawe i zmykam do dzieci bo cos za cicho na gorze :))

do poniedzialku bo jutro mamy caly dzien zaplanowany:)
 
Mama, mamula, mameczka - ściskam mocno i cieplutko!!!

EwuniaF - nigdy nie jest tak dobrze, ze nie mogłoby być lepiej... Mam 6 kg na plusie, wystarczy, że zgubię 3 i będę wielce szczęśliwa!!!
 
reklama
Hej babinki

Co tu tak pusto w niedzielę???
U nas spadł śnieg - nie jest go wprawdzie dużo, ale Sasha wytarzał się dzisiaj calutki. Ignaś wrócił z czerwonym nosem, ja zmarzłam w nogi. Bosko było!
 
Do góry