reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Cortina Gratulacje:-)

Lucy Lu czyli będziemy pierwsze do odstrzału :-D jestem ciekawa czy dotrwam do terminu - ja się tylko będę modlić o jedno, żeby poród samoczynnie się zaczął - najlepiej od odejścia wód - bo wtedy jest 100% pewność że czas na wyjazd do szpitala;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja pierwsze urodziłam po 2 godzinnym pobycie w szpitalu -gdy do niego jechałam (oddalony o 20km) to skurcze miałam co minutę :D
mam nadzieje że tym razem będzie podobnie a może i szybciej;)
 
Hej :-)

Ja po pierwszej wizycie u poloznej. Co prawda bardziej to rozmowa wstepna byla niz badanie, ale pierwszy krok wykonany i kolejne w planach.
Generalnie zwazyla mnie i zmierzyla cisnienie (przytylam od kwietnia juz 2 kg!) i powiedziala zebym starala sie nie przytyc wiecej jak 15 kg w ciazy. Nie wiem jak to zrobie, moje piersi juz chyba waza dodatkowe kilo:rofl2:

Obliczyla mi termin porodu wg miesiaczki na 12 lutego ale oczywiscie to bardzo niedokladne poniewaz moje cykle zawsze sa dluzsze i z owulacji raczej wychodzi 17-18 luty.

12 lipca mam wizyte na pierwsze USG- to bedzie 9 tydzien wiec mam nadzieje ze bedzie juz cos widac:-D W przyszlym tygodniu ide na badania krwi itp.

Milo sobie pogawedzilysmy godzinke chyba (bardzo sympatyczna mam polozna, ale tez i konkretna z niej babka), o symptomach, zagrozeniach, stylu zycia, diecie itp. czyli generalnie wszystko to co sie w pierwszej ciazy wiedziec powinno. Wiekszosc informacji byla mi znana juz oczywiscie, a troche tez bylo nowych i nie wiem czy bardzo przydatnych.

Wiedzialyscie np ze osmiornice w ciazy mozemy jesc, ale rekina to najwyzej raz w roku???:rofl2::-D:-D:-D
 
oooo to juz nie bede co niedziele mogla jest schabowych z rekina :rofl2:
dobrze ze zupe z osmirnicy moge jesc nadal codziennie :laugh2:
 
hej,
Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie u lekarza. Pęcherzyk jest,ale zarodka jeszcze nie widać,ale lekarz uznał, że nie ma się czym martwić ponieważ ciąża jest jeszcze młoda i w 5 tyg żadko widać zarodek. Ja sobie zrobie bete dla pewności, że ciąża rozwija się prawidłowo,bo z nerwów nie wytrzymam 4 tyg do następnej wizyty.
Mam brać luteine 1 razy dziennie ponieważ w pierwszej ciąży miałam na początku krwawienia, kwas foliowy i magnez.
 
reklama
Cortina jak Ty coś napiszesz...to boki zrywać ;-):-D:-D:-p

agnieszkaala spokojnie- główka do góry:-) 5t.c to rzeczywiście jeszcze za wcześnie:tak: więc będzie wszystko dobrze:tak::-)
 
Do góry