reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

Witajcie, ja dzis też bylam napolowaniu...... oto parę rzeczy...... Zdjęcie0135.jpgZdjęcie0132.jpgZdjęcie0136.jpg
 
reklama
corin, no oby ten adapter do Ciebie dotarł, mnie sie jak na razie sprawdza, banalny w montażu i wygodny. A ciuszki śliczne, kurcze i super jest ten pajac z gołymi stopkami. jak znalazł na lato, ja szukałam takiego, ale nigdzie nie mogłam dostać. może jak zrobi sie cieplej
zuzu piękne ubranka, nic tylko podziwiać:)
 
reklama
a ja tez narazie nie kupuje ubranek, i jak narazie nie czuje potrzeby kupowania, podoba mi sie mnostwo rzeczy ale chyba nie mialam tego bum zebym szla i kupowala...
chyba moja przyjaciolka wiecej tym przezwa i mowi ze juz cos mi kupila (wariatka hehe)
ale niechcacy szukaac wczoraj cos na ebay zakupilam dla dziecka kolyske
spodobala mi sie odrazu i do tego tanio ja bardzo wygralam na aukcji wiec pochwale sie narazie jedynym moim zakupem
co do ubranek to moze cos zakupie jak bede znala plec
img_4567.jpg
 
Do góry