reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

reklama
korzystajac z okazji ze jestem u mamy to pochwale sie zakupami dla dzidziolka bo schowane sa u niej :) oto one:) SAM_1220.jpgSAM_1222.jpgSAM_1219.jpgSAM_1217.jpgSAM_1218.jpg
 
to tylko wybrane a jak mam 19 szt bodow :) hehe nie ma sensu robic bo choc sa roznego to i tak wiadme jak wygladaja a pajacy to bywaja bardzo rozne hehe

ten granatowy choc troszke ciemny ale i tak mnie urzekl:)
 
Anulka świetne te ciuszki! To już masz sporo nazbierane ciuszków, fajnie tak sobie stopniowo kupować, wtedy tak się nie odczuwa tych wydatków, niż wszystko od razu:) No i radość trwa dłużej hehe
 
a ja skromnie sie wybilam i zakupilam pare skarpetek :-D i od kumpeli dostalam taki jeden ciuszek przeslodki na lato :-D
 

Załączniki

  • CIMG9971.jpg
    CIMG9971.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 51
Przeglądam, przeglądam - i efekt jest taki, że właśnie piorę ciuszki zakupione wczoraj w lumpku ;)
Nie mogłam się oprzeć. Co gorsza, miały być tylko neutralne, a kupiłam 2 różowe śpioszki, bo nie byłam w stanie ich nie kupić ;) ech, a to początki dopiero
 
reklama
maqnio, wiesz ze jeszcze nie mam tego adaptera? :wściekła/y: Napisałam do gościa, odpisał ze wysłał mi 4go stycznia, ale wysylał kilkanaście adapterów wtedy a ja jestem 5tą osobą zgłaszającą problem. Umówiliśmy się że czekam do wtorku, jak nie przyjdzie to wysyła mi jeszcze raz. Oby.
 
Do góry