reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik dla maluszka.

Lilith slicznie, jeszcze troszke i Olenka w nim zamieszka

Ja niestety z braku miejsca nie bede robic specjalnego pokoju dla malej, narazie u nas w sypialni bedzie spala a pozniej cos sie wymysli. Ale jak bedzie zlozone lozeczko to pochawale sie jej kacikiem w naszej sypialni.
 
reklama
Witajcie mamuśki po dluuugiej przerwie - jakos tak przy tej ciązy nie złapałam bakcyla babyboomowego, w odróżnieniu do pierwszej... ;)
W każdym razie, ja juz na wolnym i powoli organizuje sobie wszystko co potrzeba - a tu pokoik (a włąściwie jego połowa) maluszka - pozostala częśc do urządzenia jeszcze pok B1.jpg

A do tego bedzie jeszcze wmontowana sofa/siedzisko/łózko jak to...brimnes-day-bed-frame__0164084_PE319180_S4.JPGbrimnes-day-bed-frame__0159176_PE315614_S4.JPG
 
Ostatnia edycja:
oj sliczne kaciki maja wasze maluszki :tak:
my bedziemy miec lozeczko po 1 listopada wiec wtedy bedziemy urzadzac, narazie w sypialni a potem u starszego synka w pokoju
 
U nas tez maluszek pojdzie do starszaka, a jak my sie wyniesiemy do sypialni na strychu to dopiero wtedy dostanie swoj pokoj;-)
 
Jej, ale ładniutkie te wasze kąciki dla maluszków :rolleyes: U nas mały będzie w naszej sypialnio-garderobie póki co, bo nie widzi mi się bieganie do innego pokoju. Potem jak podrośnie, zobaczymy i będziemy kombinować. Nasza sypialnia jest pomalowana na fioletowo, nie bardzo mi się to podoba, bo przez to też pokój jest ciemny, choć spory. No, ale tak sobie pomalował poprzedni lokator. My póki co zrezygnowaliśmy z przemalowywania pokoi, no bo i tak wydatków sporo. Łóżeczko musimy przywieźć w końcu od koleżanki i ustawić, tak, żeby już to jakoś wyglądało, tylko ja chciałabym je przemalować na biało, bo jest w kol. jasnozielonym i nijak do tych fioletowo - wrzosowych ścian mi nie pasuje :no: Mnie się marzy jeszcze rama do łóżka, bo póki co, to wciąż śpimy na samym materacu. W tamtym mieszkaniu nam by się nie zmieściła, więc nie kupowaliśmy. Teraz baaardzo już by się przydała, bo wstać z tym balastem z przodu z takich kucek to ciężko, czasem mi mąż pomaga, jak jest w pobliżu. Mam już tyle rzeczy upatrzonych w Ikei i na allegro i tylko jak narazie kasy na realizację brak :dry:
 
my mieszkamy z teściami, mam dla siebie tylko jeden pokój ok 20m2 ;/ w pokoju mamy wszystko, stół na 6 osób, meblościankę, kanapę na której śpimy i do tego 2 okna żeby było śmieszniej ;/ żeby zmieściło nam się łóżeczko musimy wywalić biurko (na szczęście laptop biurka nie potrzebuje), żeby mieć miejsce na rzeczy maleńkiej postanowiliśmy swoją szafę przerobić na narożną i wtedy będziemy mieli więcej miejsca.
 
Mary śliczny kącik, gdzie kupiłaś takie super naklejki?
Pokoik Oliwki w dalszym ciągu nieskończony, nie mogę męża zmobilizować żeby skręcił szafę, do końca tygodnia obiecał mi że wszystko będzie gotowe.
 
Mary śliczny kącik, gdzie kupiłaś takie super naklejki?
...
Gdzies na allegro ale juz nie wiem u którego sprzedawcy bo to jakiś czas temu było - jak urządzliśmy pokój dla Soni w nowym domu to kupiłam odrazu 2 komplety ;)
Sprawdze czy na koncie allegro da sie dokopac do tej informacji
 
reklama
Mary ale pięknie, trzeba mieć zdolności tylko pozazdrościć ;-)

W trakcie przygotowań kącika ;-) pościel będzie taka nr.3 Łóżeczko KLUPŚ RADEK 2 z szufladą +PIĘKNA POŚCIEL (2706167918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
http://img18.imageshack.us/img18/6731/pa240071t.jpg
zastanawiałam się czy jeszcze koło łóżeczka nie dać takiej komody http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/malm-komoda--szuflad__60751_PE166842_S4.jpg ale w sumie ta co stoi cała jest pusta i chyba się zmieszczę ze wszystkim, mój też mówi aby poczekać bo komoda swoje kosztuje i najwyżej dokupimy.
Obok chyba postawie taki kosz wiklinowy na bieliznę aby wrzucać ciuszki maluszka.
firankę może jeszcze zmienimy a nad parapetem chcę powiesić lampkę nocną http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/smila-stjarna-lampa-scienna__0166279_PE090556_S4.JPG
http://img203.imageshack.us/img203/2607/pa240070.jpg
wiem że kolorystycznie troche nie pasuje ale komoda miała być o wiele jaśniejsza a zamawialiśmy ją, jak przyszła mało się nie poryczałam :/

Nad komodą też będą antyramy ze zdjęciami, na przeciwko łóżeczka nasze łózko oczywiście :tak:
 
Do góry