reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

a ja jak bede miala na to kasę to ójde a pewnie jak nie będę miala to skąbinuję i też pójdę :) widziałm w moej klinice te zdjecia, super wyszły
 
reklama
Z tego co wiem od kuzynki,mój synuś "reklamuje" własnie taki aparat Kliniki AM we Wrocku.
Z tego co wiem to chyba nie kosztuje ono tak dużo więcej a mozna się wiele dowiedzieć na temat wszystkich organów dziecka,czy są jakieś wady czy pepowina jets ok.Ja myślę,że warto wydać te pieniądze po to żeby mieć świadomość,że zrobiłam wszystko,w razie komplikacji.Przecież dobrze wykryta wdaw serduszka jest do naprawienia.
Nie przekonuję na siłę,ale jeśli będę miala możliwość zrobienia tego badania u swojego lekarza(czasem wynajmuje taką aparaturę) to skorzystam ;)
pozdrawiam
 
Edi! A masz jakiś kontakt do kliniki we wrocławiu, gdzie można by się zorientować jak się dostać, jaki koszt i w ogóle?
 
Ja też jestem bardzo zainteresowana 3D
Będę naciskać mojego lekarza żeby mnie zapisał przes kase chorych.
Ale to pewnie nikła szansa, mimo że mam podstawę do takicz badań.
Dziewczyny może znacie jakieś adresy, mi by było bliżej do Poznania.
Znalazłam jakieś adresy w necie i koszt to ok. 200, 300zł( Warszawa, Gdańsk).
To dla mnie bardzo dużo, więc może ten lekarz?
Aga
 
Ja pójdę na to badanie na 100%. Uważam, że to badanie warte jest każdych pieniędzy, a właściwie nie badanie ale wiedza jaką przez nie zyskujemy. Podczas pierwszej ciąży takich cudów jeszcze nie było, a szkoda... Na szczęscie mój synek urodził sie całkiem zdrowy, ale byłaby to dla nas cudowna pamiątka. Moje trzy kolezanki były na 3D i wyszły zachwycone a przede wszystkim uspokojone ponieważ widać tam było jak na dłoni, że dzieciaczki są całkowicie zdrowe.
 
Margolisiu,jeszcze dziś wyślę maila do kuzynki o info dotyczące ceny oraz kiedy i jak:)
U mnie w Katowicach takie badanie kosztuje od 100 do 170zł.Ale to za 170 wykonuje wielki specjalista,pani neonatolog,która ma certyfikaty i jakieś bzdety:)
Wiem,że we Wrocławiu są dwa albo trzy takie aparaty:)
 
reklama
Do góry