Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
nie mierzył wczoraj, bo malutka spała, i była zwinięta:-)a zresztą to było takie usg informacyjne, żeby sprawdzić czy wszystko okey, bo miałam te skurcze
Dopiero to połówkowe mam 5 listopada i będę więcej szczegółów wiedziała, ale na pewno wszystko u Ciebie jest jak najbardziej w porządku, nie wiem czym się martwisz
ale rozmiar dziecka jest liczony z miar długości. To ten komputer oblicza na podstawie długości ciała, np. główki, brzuszka itd. Bo przecież USG nie waży :-)