reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Słoneczek :)+interpetator skrótów USG

reklama
my dzisiaj po usg :-)
Filip nadal jest Filipem:tak: , leży głową w dół, plecy ma po mojej lewej stronie,a po prawej wypycha swoje stopy. wszystko jest niby ok, ale kazał nam za dwa tygodnie jesli nie urodzę zrobić jeszcze raz usg w celu skontrolowania miedniczek nerkowych. mówi ze wymiary tych miedniczek są ok, ale trzeba skontrolowac jeszcze:eek:
łożysko II stopień, AFi (wody) 10cm3.
no i grubiutki jest :), waży około 3700gram:szok:
TP wyszedł na 16 z USG, czyli o 10 dni wczesniej niz z @. niech on już się rodzi, bo przekroczy 4kg. doktor powiedział ze ma duży brzuszek:-D , chyab po mamie:laugh2:
 
a u mnie Maluszek jest Maluszkiem...i 3 razy widziałam jego jajeczka a jeden raz siusiaka....no i dobrze bo tatuś napalił sie na lokomotywe dla synka na gwiazdkę za rok....
 
Witam drogie panie ;)
Jestem w 32 tygodniu i mam płyny owodniowe tylko 100 mm nie wiem czy to dobrze czy zle ale niby jest to w normie. jezeli chodzi o stopien dojrzałosci łozyska to jest III a teramin mam dopiero na 21 wrzesnia wiec nie wiem czy tak powinno byc i czy to moze sie wiązac z wczesniejszym porodem ?
 
Witam drogie panie ;)
Jestem w 32 tygodniu i mam płyny owodniowe tylko 100 mm nie wiem czy to dobrze czy zle ale niby jest to w normie. jezeli chodzi o stopien dojrzałosci łozyska to jest III a teramin mam dopiero na 21 wrzesnia wiec nie wiem czy tak powinno byc i czy to moze sie wiązac z wczesniejszym porodem ?

Wybacz, ale nasze maluchy są już dość duże (mają ponad 3 latka) i przynajmniej ja nie pamiętam czy ilość twoich płynów jest prawidłowa :no: Przykro mi, ale nie umiem ci pomóc.
 
reklama
reklama
Do góry