reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG piewrsze fotki naszych malenstw

Właśnie wróciłam od lekarza, jest wszystko OK. Dzidzia zdrowa, oglądałam ją z każdej strony, spała z nogami po turecku
usmiech.gif
nawet rączkę miała troszkę w górze, mały akrobata rośnie.
Według USG to 12 tydzień i 1 dzień.
Lekarz zrobił przeziernośc karku i też jest wszystko OK. Jednak dzidzię podsłucham dopiero później, może za miesiąc, mówił że na wszystko będzie czas, troszkę chyba się śpieszył.
Mimo że nie słyszłam serducha jestem bardzo szczęśliwa że jest tak dobrze.
 

Załączniki

  • 12 tydzień USG..JPG
    12 tydzień USG..JPG
    133,2 KB · Wyświetleń: 90
reklama
ja tez już w domku ;-) dzidziolek poniżej w załączniku ;-) sisiorek sie nie ujawnił wiec zobaczymy :-)
 

Załączniki

  • usg 14tydz.jpg
    usg 14tydz.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 81
Iwonka
Widzę że zdecydowałaś się na 3D, tak szczegółowo zrobiono ci badanie. Mi nie dali dzisiaj posłuchać serca, ani nie mierzyli częstotliwości bicia.
Śliczne zdjęcia, super że z dzidziunią wszystko dobrze:-)
 
reklama
Do góry