reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG piewrsze fotki naszych malenstw

reklama
witam

oj Ja w tym tygodniu byłam okropnie obrażliwa o byle co i wszystko Mnie denerwowało :wściekła/y: oby to mineło bo to nawet Mnie męczy :angry: ale to jest silniejsze ode Mnie i nieraz nie chce czegoś powiedzieć ale mówię a potem żałuje :-( i przepraszam :tak::tak:
 
Magdziu
ja tez mam dopiero na 5 grudnia USG, bądźmy więc cierpliwe :-):-):-) chociaż ja bym mogła codziennie przesiadywać w gabinecie i podglądać dzidziolka.
 
My tez widzimy się z fasolką dopiero 3 XII.
Tom Cruise podobno, kiedy Kate była w ciąży kupił sobie do domu USG aby w każdej chwili podejrzeć maluszka :eek:
 
A to moja niunia wg usg 13 tydzień
5bac7407bc79f31amed.jpg


deb7d481acbc3826med.jpg
 
Agusiaaa słyszałam o tym z Tomem Cruisem co kasa robi z człowieka :szok:
Zresztą ja go lubiłam jak był z Nicol Kidman jakoś wdzięcznie wyglądali a ta ich sekta w której jest teraz ....brak słów
 
reklama
witajcie :-)

widze dziewczyny że mamy w podobnym terminie wizytę u ginka :tak: i że zobaczymy swoje kochane dzidziusie :-) u Mnie to będzie już 16 tydzień i może będzie widac czy to chłopczyk czy dziewuszka :happy: już się nie mogę doczekać kiedy się dowiemy :-) a jak to jest z Wami??


Keyko - dzidziuś śliczny :-):tak:

anulka - piękny widok i dzidziuś prześliczny :happy::tak:
 
Do góry