reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

reklama
Dziewczynki, chciałabym się pochwalić swoją dzidzią. Niestety fotka nie jest najlepszej jakości ponieważ film mam tylko na kasecie VHS i zdjęcie było robione z telewizora :-) Mam jednak nadzieję, że Tymuś jest widoczny :-) Są widoczne splecione rączki, bródka, usta, nosek i zamkniete oczko :-)

usg32tc005forum1wc.jpg

 
Jolik pewnie że widoczny.
Śliczny ten Twój Tymuś.
jakie to dziwne że juz na USG widac ze kazda dzidzia jest inna.
A tak na marginesie to ładne imię dla dzidzi wybrałąś.
 
witam,
jakos ostatnio nie mialam czasu pisac na forum.
Wrazenia po usg niesamowite!!!!!!! pomijajac juz buzke ktora widac pieknie nosek oczka raczki i wogole cale cialko to najwieksze wrazenie robi pracujace serduszko!!!! widac komory przedsionki jak krew wplywa i wyplywa - naprawde extra.
jesli ktoras z was ma robic usg takie normalne w najblizszym czasie to polecam!!!!
pozdrawiam
 
Jolik, dopiero teraz weszłam na wątek USG i widzę że wkleiłaś Tymusia. Ja jakaś ślepa jestem. Nie wiem gdzie są rączki a gdzie oczko. Jak mi lekarz robił USG też musiał mi wszystko dokładnie pokazywać bo ja jakaś "lewa" jestem sierota. Powiedz Jolik jak mam patrzeć na Twojego syncia. Aż mi wstyd że taka do d.... jestem.

Moja mała waży 2280 g.
Ma długie nogi (podobno). Długość kości udowej 68mm,
obwód główki 310mm,
obwód brzuszka - 280mm,

Całość odpowiada 33tygodni i 1 dzień. Czyli tydzień do przodu.

A oto moja córunia. Lekarz się zapytał jak będzie miała na imię a ja oczywiście że nie wiem :( Miała być Julcia (baaaardzo podoba mi się to imię) ale Julek jest multum teraz.... No więc na razie nazywa się niunia ;)

usg33tcb3hx.png


A tu stopka, na dole ją widać i paluszki takie wyraźne.

usg33tcc6ld.png


A Wasze jakie mają rozmiary?
 
Jasny gwint to zdjęcie jest takie rzeczywiste :o i jaka ona już spora! A jaka ślicznie pyzata- kochana! Ale jestem ciekawa ile nasza pipcia waży i jak wygląda. Ostatnio widziałam ją w 28tc :( to było tak dawno. Teraz pojedziemy ją oglądać 2-go września i już nie mogę się doczekać.
 
Niezła pyza, co???

Jolik teraz jak mi wytłumaczyłaś krok po kroku to już wszystko wiem. Śliczny kawaler do wzięcia :)

Frezyjko, ja też się naczekałam na to USG ale warto było. :)
 
Syla - buzinka Twojej córeczki jest słodziutka :-) Miodzio ! Nio i jak rewelacyjnie widoczna :-)

a kiedy niby omówiłam Ci ten krok po kroku ? hihihihihi ;)

ale cieszę się, że widzisz mojego Tymuśka !
 
reklama
Zapomniałam o wymiarach :

Waga: 2350 g
Dł. kości udowej 6,34 cm
Obwód brzucha: 28,24
Wymiar dwuciemieniowy: 9,09

Syla
Twoja córcia ma faktycznie długi nogi, mój syncio jest w brzuszku wiekszy :-)
 
Do góry