reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

Madziadzięki za informacje,mi ostatnio powiedział,że po L4 powinnam chodzić do jego gabinetu prywatnego,ale podkreślił,ze one są bezpłatne,ale z tym L4 napewno będzie wiązała się wizyta,więc musze go uprzedzić ,że na takie wizyty mnie nie stać,że wole tą kase przeznaczyć na jakieś rzeczy dla dziecka,a przecież na coś płace kase na kase chorych... :(
 
reklama
Ina słoneczko, też to kiedyś czytałam, to są jakieś nieaktualne dane. We wtorek byłam w szpitalu i na pewno zoo jest bezpłatne, poród rodzinny bezpłatny (jedynie tatuś musi kupić sobie jednorazowe ubranko ochronne za ok. 20zł), sala poporodowa o podwyższonym standardzie: 1-osobowa 200zł/dobę, w dwójce 150zł.
 
Dziewczyny oto piętka mojego Synusia- Maciusia , ktora centarlnie od dluzszego czasu rąbie mnie w zebro. Żołta lropeczka to piętka, a reszta to mała nozka. ;D
url]
 
to jest Jolik 30 tydzien. robione w ostatnia środe. mamy 30 min film i tak co lepsze ujecie to robię zdjecia cyfrowka ;D
 
Lindsay śliczna ta nózia!! Porób więcej tych fotek ;)

Slonce z 18min na pewno bedziesz miała coś wybrać, wrzucaj, wrzucaj fotki, my je bardzo lubimy!
 
Piekne te zdjęcia. Ja mam Usg we wtorek, spróbuję nagrać na dyskietkę i wrzucę mojego Juniora do wątku!
Ciekawa jestem ile maluchy już ważą.
 
reklama
Do góry