reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

kurcze ale z takich dziecięcych rzeczy to nie mam więcej fotek niestety :(
Jak tylko gin potwierdzi moją fasolkę to ruszam do dzieła i do porodu będe dziergać ile się da, więc się na pewno pochwale :)
NIe musza byc przeciez dzieciece. Mamuski tez lubia sie ladnie ubrac!
 
reklama
Przepraszam bardzo,że się wtrącam Wam tutaj,ale piękne rzeczy robicie:tak:
Missiiss1301 piękne rzeczy robisz,szkoda że ja takiego talentu nie mam:sorry2:
 
:szok::szok::szok: jestem w szoku

Mississ - piekne te Twoje ciuszki!!! zakochalam sie w tej niebieskiej sukience z kapciuszkami :tak:

zabka - cudne te ozdboby :-)

ja to nawet guzika nie moge przyszyc, bo zawsze mi sie nitka gdzies zaplacze :cool2::-):-D
 
:-D o missi widze ze cie na dobre zaraziłam szydełkowaniem :-) świetnie ci idzie :-) dziewczyny instrukcje szydelkowania znajdziecie na youtube, powolutku krok po kroku wszystko jest pokazane, sa tez kursy szydelkowania w necie wystarczy poszukac w googalch :-)

ja tez szydelkuje ale raczej wiekszosc ubrań dla mnie lub na prezent dla znajomych
 
o kogo ja tu widze :) witaj !!!
gufii ta sukieneczka nie jest moja ta niebieska... moje rzeczy sa w jednym poscie :)hehe pomyslilas sie

ale dziekuje jak wam sie podobaja :)
 
no piękne te cudeńka , szydełkować nie umiem ale moje hobby to malowanie szczególnie szkice ale wasze prace są ładniejsze bo można w nie maluszków ubrać i efekt jest zachwycający
 
Zgodnie z obietnicą wrzucam jeszcze cosik
Ta ostatnia fotka to jest moja firanka do kuchni-prawie gotowa do powieszenia
 

Załączniki

  • IMG_0541 016..jpg
    IMG_0541 016..jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_0541 018..jpg
    IMG_0541 018..jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_0541 014..jpg
    IMG_0541 014..jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_4083..jpg
    IMG_4083..jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 77
  • fotka 025..jpg
    fotka 025..jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry