reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W ciazy znaczy PIEKNA...

Ja się czuję różnie...raz czuję się piękna kiedy na siebie patrze, a znowu innego dnia nie mogę znieść swojego widoku w lustrze:-D
Na twarzy na szczęście nic mi nie wyskakuje...tylko na dekolcie i plecach pojawiają się co chwilkę takie bolące guzko-krosteczki..hihihi:-D
Ja też wolę adidasy, bo jest mi w nich super wygodnie...ale czasami ubieram obcasiki i maszeruję dumnie przed siebie;-) Makijaż zawsze delikatny, subtelny i wyglądam jak człowiek:-D Ogólnie to czuję się dobrze...chociaż czasami jak patrze na swoje uda i ten cellulitis, który mi się pojawił nie wiadomo skąd to aż wymiękam:-D Ale wmawiam sobie, że to zniknie - lekarz mi to obiecał...hahaha:-D
 
reklama
foczusia ahhahaha ,,wmawiam sobie ze zniknie, lekarz mi to obiecal" ahhah wiec ja jestem za tym,.zeby i mi zniknal :-D bo przed nami lato i baseny odkryte :-D
 
oszqrde[/B hahahahaha "kalafiory" :-D :-D no to nazwę niezłą znalazłaś :-D
No pewnie ,że sie zrzuci ;)
Ja jakoś nie martwie sie o fogurę jak zostanie parę kg to mój mówi,że dobrze,bo mam chude ręcę i pupa jakaś chuda mówi hahahah
 
wiecej cialka do kochania. A kto tam po ciemku pod koldra widzi celulit :-D albo jak slonce razi w oczy myslisz ze ktos go dojrzy :-D ahaha
 
Nie chodzenie do pracy nie sprzyja dbaniu o siebie. Ale w koncu popatrzyłam tak na siebie i mówię: to co ze do pracy nie chpodzisz, masz wyglądac jak człowiek. Więc poszłam do fryzjera, tylko ściąć grzywkę, zaczęłam oglądac katalogi i zdecydowałam się na cięcie włośow. a wczoraj nawet zmieniałam kolerek fryzurki_ z balejażu blond na rubin, a co:)
W poniedziałek byłam na zakupach kupiłam sobie nowe spodnie ciążowe, stanik do karmienia( ten z mieisąca wczesniej już jest za mały)... I przed każdym wyjsiem staram się fajnie ubrac, czuję się atrakcyjnie w ciąży, brzuszek to moja duma. A pryszcami się nie przejmuję! czuję się sexi!
Ps. myslicie ze mozna w ciąży depilowac nogi woskiem? bo mam go trochę, a nie chcę zeby się przeterminował...
 
Mała_moniś mi moja kosmetyczka powiedziała, że lepiej wosku nie robić bo naczynka mogą popękać na nogach. " Po pierwsze, ból podczas depilacji powoduje stres, którego przyszła mama powinna unikać. Po drugie, rozgrzany wosk działa drażniąco na ścianki naczyń krwionośnych i może sprawić, że trwale się rozszerzą." Swego czasu też chciałam golić nogi woskiem, ale pozostałam niestety na zwykłej maszynce, której szczerze mówiąc nie nawidzę. Włosy odrastają na drugi dzień. No ale czego się nie robi dla dzidziusia ;-)
 
moja mama zxawsze powtarza ze w ciazy trzeba zawsze dbac o siebie o wyglad i wogóle i ostatnio kupiła mi tunike w ukosne paski xxxl, nawet jest fajna i jeszcze duza ze spoko sie w nia zmieszcze przez pare misiecy
ja zeby sie dobrze czuc maluje sie codziennie mimo ze siedze w domu poprawia mi to nastroj i samoocene
 
reklama
Dokladnie ja jako kosmetyczka rowniez odradzam woskow ...
Sama gole sie maszynka .... ale i to podraznia mi skore bardzo mam wrazliwa az nad wyraz ...
Ja za to mam innej natury problem chociaz dotyczacy depilacjii ale miejsc intymnych nic juz nie widze i heeheh nie chce zrobic sobie krzywdfy probuje z lusterkiem ale ciezko idzie :)
Nie wiem jak Wam ale mi sie przesusza skora stosuje peelingi z Bielendy :) z winogron BOMBA jak sobie nozki zrobie od razu takie natluszczone sa :)
 
Do góry