reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Gorzej sika, dużo płynu w opłucnej o brzuchu, wszystko do drenażu, zwiększone leki nasercowe, rokowania są złe....pogarsza się z dnia na dzień...to informacje z dzisiaj...nie ma na nią pomyslu, ani kardiochirurdzy bo oni już zrobili co mieli zrobić ani anestezjolodzy nie mają pomysłu, kardiologa nie było choć dzwonią do nich, nikt się kwapi żeby przyjść bo to jest trudny pacjent
Codziennie o was myślę i bardzo współczuję. Śliczna jest malutka a to wszystko takie niezrozumiałe. Jak będziesz chciała uruchomić tą moja kuzynkę to daj znać.
 
reklama
Przeczytalam caly watek i serce mi peklo... naprawde bardzo mi przykro, nie wiem co powiedziec bo nie ma tu dobrych slow.
Patrzac na Twoj avatar nie moge powstrzymac lez, cudowna i sliczna dziewczynka, ktora dostala najlepsza mame jaka tylko mogla. Wierze, ze kiedys los wynagrodzi Wam to cierpienie, ale w tej chwili to nieistotne, najwazniejsze jest teraz zeby malutka nie cierpiala.
To strasznie niesprawiedliwe, tyle pytan i zadnych sensownych odpowiedzi...
Pisze bo chce zebys wiedziala, ze mysle o Was i modle sie najmocniej jak tylko potrafie.
Domyslam sie, ze w tym momencie kazda chwila to wielka niepewnosc, ktora przynosi jeszcze wiekszy bol :(
A jak z odwiedzinami, mozesz byc przy niej?
 
reklama
Do góry