reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

Moim małym cichym marzeniem, jest to, żebym o razu po porodzie ważyła mniej niż przed ciążą ;) Z moją nadwagą nie zaszkodziłoby mi, ale przyznam szczerze że niekoniecznie podoba mi się to, że moje pośladki zanikają ;)
 
reklama
Dziewuszki, spadająca waga to żaden problem jeśli Wasz lekarz stwierdza, że z Dzidzią wszystko w porząsiu. Lepiej Wam będzie wrócić do wagi sprzed ciąży.
Ja to niestety nie mam takiego problemu, a szkoda ;-)
Jutro zaczyna się 18 tydzień a ja mam na plusie 3 kg. Ciekawe w jakim tempie będzie to dalej szło :-)
 
ja mam 3 dodatkowe kilogramy i wydaje mi sie ze nie jest narazie zle. ciekawe jak bedzie dalej :) wogole to nie nie jem jakos bardzo duzo, zjem troche i czuje sie strasznie pelna. slodyczy prawie wcale nie jem (z wyjatkiem lodow :) )
 
Stokrotka,ja juz wogole nie wchodze na wage.Baterie wyjete.Teraz dopiero w styczniu mnie zwaza,na tej samej wadze w szpitalu na badaniach,ale prosilam zeby mi nie mowili.
Jesc trzeba zdrowo i z glowa-pozwalac na zachcianki tez,odchudzac sie bedziemy pozniej ;-)
 
u mnie 3kg+ z tego ze 2 kg w samych cycuchach :o) z malego C wskoczylam na male E:szok: a co bedzie jak mleko dojdzie...dwa berety i gumka?
 
reklama
ja ostatnio kupilam stanik w rozmiarze o jeden wiekszym niz nosilam wczesniej. nie przymierzylam nawet, bo myslalam ze bedzie pasowal, ale niestety okazal sie za maly i musze kupic kolejny jeszcze wiekszy.
 
Do góry