reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Młoda waży cos koło 5700 w każdym razie tak nam wychodzi przy naszych nieprofesjonalnych pomiarach!!:-D:-D:tak:a zmierzyc jej sama nie umiem:-(ale dzisiaj pokombinuje, może sie uda!
 
reklama
Pięknie rosną wasze dzieciaczki :tak::-D
Ciekawe ile już Filip waży...18 idę na szczepienie więc będę wszytko wiedzieć :-)
 
Malpko to tak jak moja;-)
Black wszystko w normie! Ostatnio mi pediatra powiedział ze jak dziecko skonczy 4 mies. to powinno przybrac na wadze ok 2 razy waga urodzeniowa.. wiec mojej malej bedzie nizej... moja to dopiero długa i chuda jest;-)no cóż po tatusiu;-)
 
Moim zdaniem młoda jest oki wcale nie jest chuda ma pucki i fałdeczki i drugą brodę:-D(ale taka juz jej uroda po tatusiu:-D) a nózki to juz takie grubiutkie,że hej!!Zresztą jak ją podnosze to z dnia na dzień mi ciężej!!:-p:-p;-):-D:-D:-D
 
cześc dziewczyny:-)
mój malec jak miał równo 3 miesiące ważył 7940:) i ciuszki wszystkie 74 nosi wygląda jak osmiomiesięczne dzieciątko:tak::happy2::cool2::shocked2: na 97 centylu cały czas:-p
 
pamiętajcie, ze liczy się też waga od którj dziecko startuje, trudno prównać dzieci z masą urodzeniowa 2,8 kg i 4 kg - napewno będą się różniły :tak:
my 4,5 m-ca 6,8kg i 66 cm (a startowalismy z 2,8 kg i 53 cm)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno nas tu nie było... Miło widzieć, że dzieciaczki tak ładnie rosną :)

Ksawi w wieku 3,5 miesiąca miał 67cm i 7kg.

 
Do góry