reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Lipcowych Bobaskow

reklama
No Buziaczku , ubiegłaś mnie bo dzisiaj myślałam, żeby założyć taki wątek ale u mnie na myśleniu się skończyło.
Krzyś w 7 tyg życia waży 5380- 50 centyl i mierzy 56 cm-25 centyl. Obwód głowy 39 cm - 50 centyl.
Dodam tylko, że jak wychodziłiśmy ze szpitala to ważył 3180 więc jest ponad 2 kg do przodu.
Czyli przybierał ok 300 g na tydzień. Karmiony tylko cyckiem :)
 
Kurcze ale nam rosną dzieciaki...tak patrze na Krzysia i nie mogę uwierzyć że za jakiś czas będę musiała zadzierać głowę żeby mu spojrzeć w oczy, może i ojca przerośnie :tak:a teraz taka kruszyna.
 
Jaś ma obecnie 9 tygodni i wymiarów dzisiejszych nie mam:-):-)Podaje z przed tygodnia:

8 tygodni- 5550,obw.główki i kl.piersiowej 40.Długość 62.
Urodzony 2980,dł.54

Karmiony tylko cycusiem:-):-):-)
 
Gratuluje dorodnych Dzidziusiow!!
Blania
14.07 - 3310 gram, 53 cm, ob glowki 33
26.07 - 3580 gram
28.07 - 3760 gram
nie mam z obecnej chwili bo dopiero w tym tygodniu bedziemy miec wizytora ze szpitala:tak: to napisze.ale ponad 5 juz napewno ma:-Dbo czuc!
 
JULEK dziś dokładnie o godz 13.50 kończy 10tyg i waży 6010gram,długość 65cm obw.główki40cm
a zaczynał z wagą 3100gram przy wzroście 58cm obwód główki 32cm

Karmiony wyłącznie maminym mleczkiem.
POZDRAWIAM
 
reklama
Do góry