reklama

Waga maleństw...kwietniowa

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez dzustta, 16 Kwiecień 2007.

1. dzustta

dzustta Mama sierpniowa'06

No, mamusie dawno nie sprawdzałyśmy tu wagi naszych szkrabków.

Więc u nas na dzień dzisiejszy jest równiutkie 9500g:tak:

Śpiochy jeszcze zakładamy na 80....

2. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

hehe, Piotruś to -w porównaniu z sierpniowymi dziewczętami- maleństwo, waży tylko 8700 g :tak:

3. reklama
  4. silunia

silunia mama Zuzu

no tak u nas przez te protesty jedzeniowe malej ...waga na dzien piatkowy to 8250 od ostatniego wazenia przytylo sie jej jakies150 g...to niezbyt wiele, ale nasz doktor powiedzial , ze dopoki nie spada z wagi jest ok ...widocznie ten typ tak ma...dlugosc 71cm...no ale wysoka to nie ma byc po kim bo ani ja ani G. duzi nie jestesmy

5. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

nasza mała dobiła do dyszki , przy ważeniu równe 10kg, nie podskoczyła duzo od ostatniego ważenia ale teraz już dzieciaczki nie będą tak mocno skakac z wagą bo juz coraz ruchliwsze sa-tak przynajmniej mówiła mi dr

6. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

ja jestem ciekawa jak tam waga mojej julci... ostatnio, czyli jakies 4-5 tg. temu ważyła niecałe 7... przypuszczam,że od tamtego czasu wiele jej nie przybyło...wiec chyba tak czy inaczej w dalszym ciągu jesteśmy na ostatniej pozycj;-);-);-)

7. dzustta

Pewnie MADA a jeszcze jak zaczną biegac to i my i one będą zrzucac z wagi:-D Mada a jaka była waga urodzeniowa niuni?

8. redaktorka

redaktorka MAMA BAMBOOCHA

u nas na wadze domowej u babci wyskoczylo rowno 10 kg:tak:

9. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

dzustta moja mała była największym dzidziolem wśród sierpniaczków 4500g i 60cm:-pteraz juz nie jest przodowniczką;-)

10. reklama
  11. dzustta

MADA jeszcze nie jest tak źle u nas było 4200 i 57cm. Po porodzie jak się każdy pytał o gabaryty małej to po usłyszeniu ich stwierdzali, że musiałam miec cesarkę skoro takie duże dziecko. A ja miała taki lekki poród że nie jednej takiego życzę.

12. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

a ja nie mam pojęcia ile moje dziecię waży:-D
    ale chyba dużo, bo kręgosłup mi nawala:-D

Poleć forum