reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Waga maleństw...kwietniowa

dzustta

Mama sierpniowa'06
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Rozwiązania
0
No, mamusie dawno nie sprawdzałyśmy tu wagi naszych szkrabków.

Więc u nas na dzień dzisiejszy jest równiutkie 9500g:tak:

Śpiochy jeszcze zakładamy na 80....

reklama

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
hehe, Piotruś to -w porównaniu z sierpniowymi dziewczętami- maleństwo, waży tylko 8700 g :tak:

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
no tak u nas przez te protesty jedzeniowe malej ...waga na dzien piatkowy to 8250 od ostatniego wazenia przytylo sie jej jakies150 g...to niezbyt wiele, ale nasz doktor powiedzial , ze dopoki nie spada z wagi jest ok ...widocznie ten typ tak ma...dlugosc 71cm...no ale wysoka to nie ma byc po kim bo ani ja ani G. duzi nie jestesmy

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
nasza mała dobiła do dyszki , przy ważeniu równe 10kg, nie podskoczyła duzo od ostatniego ważenia ale teraz już dzieciaczki nie będą tak mocno skakac z wagą bo juz coraz ruchliwsze sa-tak przynajmniej mówiła mi dr

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja jestem ciekawa jak tam waga mojej julci... ostatnio, czyli jakies 4-5 tg. temu ważyła niecałe 7... przypuszczam,że od tamtego czasu wiele jej nie przybyło...wiec chyba tak czy inaczej w dalszym ciągu jesteśmy na ostatniej pozycj;-);-);-)

dzustta

Mama sierpniowa'06
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Rozwiązania
0
nasza mała dobiła do dyszki , przy ważeniu równe 10kg, nie podskoczyła duzo od ostatniego ważenia ale teraz już dzieciaczki nie będą tak mocno skakac z wagą bo juz coraz ruchliwsze sa-tak przynajmniej mówiła mi dr
Pewnie MADA a jeszcze jak zaczną biegac to i my i one będą zrzucac z wagi:-D Mada a jaka była waga urodzeniowa niuni?

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
Pewnie MADA a jeszcze jak zaczną biegac to i my i one będą zrzucac z wagi:-D Mada a jaka była waga urodzeniowa niuni?
dzustta moja mała była największym dzidziolem wśród sierpniaczków 4500g i 60cm:-pteraz juz nie jest przodowniczką;-)

dzustta

Mama sierpniowa'06
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Rozwiązania
0
dzustta moja mała była największym dzidziolem wśród sierpniaczków 4500g i 60cm:-pteraz juz nie jest przodowniczką;-)

MADA jeszcze nie jest tak źle u nas było 4200 i 57cm. Po porodzie jak się każdy pytał o gabaryty małej to po usłyszeniu ich stwierdzali, że musiałam miec cesarkę skoro takie duże dziecko. A ja miała taki lekki poród że nie jednej takiego życzę.

reklama

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
a ja nie mam pojęcia ile moje dziecię waży:-D
ale chyba dużo, bo kręgosłup mi nawala:-D

Polecamy

null

null