reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
dzieki dziewczyny!

mju ja 3 razy w tygodniu na 3 biegu 30min jadę na orbitreku jako rozgrzewka potem 15min cwiczen wzmacniających
 
Też myśleliśmy o takim sprzęcie razem z mężem. Ale to cholerstwo tyle miejsca zajmuje, a składać się nie da...
 
My tez kupilismy orbirego. Najlepszy spoob na zgubienie tkanki tluszczowej:-)
 

Załączniki

  • york..jpg
    york..jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 31
DELI dzięki ale niestety mam mam z czego :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nie mam się co oszukiwać, że wyłuskam czas na aerobik - no i postanowiłam zainwestować w tego orbitreka...
SEMPE ja na razie z moją kondycją to po 10 min jestem ledwo żywa a kręcę na programie Fat Burning, Mam zamiar sobie stopniowo wydłużać czas ćwiczeń....
MITEMIL no wielkie to ustrojstwo jak cholera ale ja mieszkam na poddaszu i mam taką antresolkę i tam to umieściłam (tylko M musi uważać bo jak się zabardzo na orbim wyprostuje to wali głową w skos :baffled::-D)
 
no ja myślalam o karnecie na siłownie tylko teraz mąż nie ma z kim do pracy dojeżdżac i autko mi zabiera :-( a autobusem to mi sie nie chce :\. To może zamiast tego zainwestuje w taki sprzęcik? musze popatrzeć ile by mnie to wyniosło i pomęczyć mojego. Stale narzekam że nawet biegac nie moge iść bo nie mam gdzie to może sie zgodzi, hmm... zachęciłyście mnie dziewczyny :-D

Mju trzymam kciuki
 
Zadroszcze wam dziewczyny powrotu do swojej wagi sprzed ciązy. Kiedy ja już brałam sie za siebie nagle wydarzyło sie cos i niestety odchddzanie musze zostawic na zimę 2010 (we wrześniu znów dzidziusia urodze).złoszcze sie na swoje ciało, fatalnie wyglądam :( wiem, powinnam sie cieszyc z drugiego maluszka ale niestety obrzydzenie do mojego 90 kg ciała jest wieksze.
życze powodzenia dziewczyny w zrzucaniu wagi. Ja zrzuce za rok koniecznie.
 
Muszynianka spokojnie wrócisz do wagi, a teraz nie myśl o tym tylko ciesz się, ze masz fasolkę :-).
Kilogramy po prostu pójdą w zapomnienie troszkę później :)
 
Muszynianka przy dwójce to ty się nawet nie spostrzeżesz kiedy ci te kilogramy polecą.

No ja już postanowiłam się odchudzać. Podchodzę do tego bardzo metodycznie. Wczoraj specjalnie poszłam do Lidla żeby sprawdzić jakie tam mają produkty. Już zakupiłam pare rzeczy (chude przetwory mleczne, płatki owsiane, słodzik). W mojej diecie od 5 do 10 dni je się określone produkty więc muszę być odpowiednio przygotowana. A jak już wszystko będę miała to od poniedziałki zacznę. Po tym już będzie właściwa dieta z warzywami to już będzie mi łatwiej bo i masę przepisów można znaleźć w necie. Tak czy siak trzymajcie kciuki. Jak uda mi się zgubić te 10 kg po ciąży to będę szczęśliwa a jak jeszcze z 10 zrzucę to wniebowzięta. No ale po kolei...

 
reklama
Do góry