reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

reklama
Andrzelika brawo!!
Ja już też wchodzę praktycznie we wszystkie ciuchy spzred ciązy- wiadomo niektóre mocno ciasne hehe

Brzuch nadal ciążowy... ale mam wrażenie że jest trochę lepiej. Miałam plan zeby do lipca mieć 5 z przodu wagi ale chyba się nia uda... dziś znów mnie skusiły maszkiety przyniesione przez koleżankę w pracy...
 
No to u mnie się ta 5 czasem pokazuje (zależy ile dzień wcześniej podjem) ale kuźwa brzuch jaki był taki jest. Od tygodnia brzuszki robię- ok 200-300 dziennie. dziś mi się kompletnie nie chciało, więc nie zrobiłam. Chyba prędzej zajdę w ciążę znów niż brzuch stracę...
 
onanana Super że udało ci się zrzucić tak ładnie ;-) ja z tą 5 mam tak jak ty czasem zależy jak pojem :-DJa do kibelka rzadko chodzę i mnie wszystkie jedzenie się trzyma kurczę od zawsze mam ten problem.A może spróbuj masować bańką chińską Gumowe Bańki Chińskie Akupunkturowe ANTYCELLULITOW (2487893118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja czasem się masuję ale zazwyczaj mi się nie chce a dobre na celluit i tłuszcz ;-)
 
kochana ja ostatnio mam też jakis problem z tymi sprawami, nie wiem czemu. Od dzis mam plan jeść dokładnie 5 posiłków dziennie. Moja koleżanka w tydzień zgubiła 1,7 kg na diecie podanej przez natur hause.
Co do baniek to nie wiedziałam że to na tłuszcz działa. Z celulitem na szczęście nie mam w ogóle problemów:-D

Jesli chodzi o cellulit to moja koleżąnka (ta sama co tak schudła) pozbyła się dosłownie w miesiąc myjąc ciało tą łapą do mycia. Normalnei z dnia na dzień było widać różnicę.
 
kochana celulitu to ja w sumie też nie mam a brzuch jak wielki balon miałam:-) Ale zauważyłam jakoś nie dawno że ma kilka pręg na nogach w sumie nic dziwnego przed ciążą miałam w biodrach 100cm w ciąży 110cm a teraz 94cm.A ta bańka jest dobra na masaż brzucha on porządnie zruszy tłuszcz a potem kremem posmarować kurcze tylko mi się nie chce..nie mam tragicznego bo tylko jakby ciążowy nie flak ale mi się nie chce czasem jak mam czas to pomasuję;-)
 
reklama
A ja kochane osiągnęłam wagę z początków studiów (a trochę lat temu to było :-)), aktualnie ważę 55 kg. Mogłabym popracować nad pośladkami i cellulitem, ale czasu brak, może rzeczywiście zacznę te masaże??
 
Do góry