reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

reklama
odswiezam temat, co polecacie na wakacje po zeszlorocznych wojazach?gl. mysle o zagranicy, ew. o Baltyku acz niechetnie
 
My planujemy w pod koniec maja skoczyć do Grecji o ile będzie kasa oczywiście.
Polska odpada - w zeszłym roku wydaliśmy kupe kasy na Mazurach i to były najgorsze wakacje ever, przez tydzień lało+grad, zimno, wilgoć i tylko w domu siedzieliśmy, także dziękuję bardzo - nigdy więcej!!!
 
ja marzyłam o zagranicznym wypadzie w tym roku, no ale w ciąży nie pojedziemy, zarezerwowałam już Jastarnię na początek czerwca, w lipcu/sierpniu będę już wielorybem, dlatego czerwiec, teraz modlę się o pogodę... i o zdrowie oczywiście!
 
My na obecną chwilę nic nie wiemy, ale pewnie gdzieś pojedziemy. Tyle, że u Nas nie trzeba nic rezerwować wcześniej :p jedna rodzina nad morzem, druga na Mazurach, a mama we Włoszech :-) także na pewno coś wymyślimy. Ale strasznie marzą mi się Włochy...
 
reklama
silva daj znać jak będziesz w Jastarni :) Odwiedzimy Was z Hanią :) o ile jeszcze będziemy w Polsce :-)
Asinka, pozazdrościć, ja niby mieszkam nad morzem, ale na plaży byłam chyba jeszcze przed ślubem, jak się tu mieszka, to wcale się nie chce pchać w ten dziki tłum :) wolę wakacje we własnym ogródku. A tak ogólnie, to tutaj w sezonie tylko gofry, lody i pamiątki, żadnych innych atrakcji :) no, może fokarium w Helu :)

My wakacje w domu, może uda się do Wrocławia do rodziców skoczyć. Na nic lepszego nas nie stać na razie :)
 
Do góry