reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najmilszy moment dnia z Maluchem

uwielbiam kiedy Marysia wraca ze spaceru z tatą i choć mieszkamy na 3 piętrze już od parteru słyszę głośne "mama". po wejściu do domu biegnie do mnie i rzuca się na szyję:)
i ostatnio nie zasypia podczas czytania bajki tylko słucha do końca. mówimy sobie dobranoc a Marysia na koniec delikatnie głaszcze mnie po ręce, przytula się do rączki po czym kładzie na podusi i zasypia sama. to głaskanie strasznie mnie wzrusza:zawstydzona/y:
 
reklama
u nas przy odkladaniu do spania mamu taki rytual:klade Maje, ona bierze moja reke, kladzie ja na swojej glowce i trzyma swoja dlon na mojej. Strasznie to wzruszajace:tak:
 
Jak czytam Wasze wypowiedzi, to od razu mi się ciepło na sercu robi :)

Ja uwielbiam np...
1. jak dzieci wstają i wyciągają rączki, by je wyciągnąć z łóżka. Biorę malucha na ręce a on/ona mocno chwyta mnie za szyję i się czepia jak małpka :)
2. Siadam w pokoju na pufie (mam taki fatty) i dzieciaki do mnie wszystkie przychodzą i włażą. A później ktoś przynosi książeczkę i razem czytamy. dzieciaki wtulone (te małe głównie), i wielce zainteresowane tym co się dzieje. Bajka :)
3. a Krzyś ostatnio przychodzi, przytula sie mocno, daje buziaka i mówi "Bardzo Cię lubie mamo!"
 
Oj, marzy mi się już takie " lubię Cię mamo" :)
Ostatnio z Miesiem raczej więcej trudnych chwil, chyba taki okres, może bunt dwulatka, może gwałtowne zmiany tak na niego działają... Niemniej nasz ( mój) ulubiony moment dnia to nasza gra w zadawanie pytań. np. wczoraj przed snem, pytam go o różne rzeczy a on odpowiada nie lub taa, a czasami tylko kiwa głową lub mówi mhm :-D I robi to bardzo sugestywnie, jakby doskonale był pewien tych odpowiedzi. Najsłodsze było jak spytałam czy kocha mamę a on spojrzał mega poważnie na mnie, pokiwał głową, ze tak a potem przytulił się i ... zasnął:happy:
 
teraz kiedy wrocilam do pracy kazdy moment z beniem jest najmilszy... nawet jak mu sie zdarzy mnie szczypać :sorry:

lubię nasze przytulaski przed snem i rzucanie sie na pościel :tak::-D
 
wczoraj A kąpał Maję, zauwazyla zadrapanie na jego dloni i pokazuje palcem, A na to, ze ma tam "kuku", po tych slowach Maja dala mu buziaka w "kuku";-)
 
Do góry