reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dziećmi

A my już wpłaciliśmy zaliczke , reszte w sierpniu i wyjazd zaklepany, 17 - 29 wrzesnia
ale się cieszę :)
mam dwa miesiące na schudnięcie ::)
 
reklama
my robimy listę niezbędnych zakupów, w czwartek wyślę męża po wszystko, bo w sobotę bardzo wcześnie (ok. 3) chcemy wyjechać z domu - jedziemy na 2 tygodnie w Tatry słowackie
 
My wyjeżdżamy dopiero w sierpniu.
Zrezygnowalismy z wyjazdu nad morze, ze wzgledu na drogę.
Jedziemy nad jeziorko :D, w okolice Zielonej Góry.
Juz się cieszę. :D :D :D
 
mokkate pisze:
My wyjeżdżamy dopiero w sierpniu.
Zrezygnowalismy z wyjazdu nad morze, ze wzgledu na drogę.
Jedziemy nad jeziorko :D, w okolice Zielonej Góry.
Juz się cieszę. :D :D :D

faktycznie, nad morze droga koszmarna, szczególnie do Łodzi - od zawsze pamiętam tlok i korki na drogach brrrr
a w okolice Zielonej Góry jeździłam do Rudna - lasy, grzyby, jagody, jeziorko ::)
 
mój mąż nie może wziąść urlopu :( także w wakacje zasilimy rzeszę niewyjeżdzających albo pojadę sama z Maćkiem co nie bardzo mi się podoba
 
My w wakacje też nie wyjażdżamy nigdzie, jedynie do teściów w beskidy na weekendy. Może dopiero jesienią gdzieś się wybierzemy.
 
A my pierwsze mini wakacje juz zaliczylismy. Bylismy nad Zalewem Koronowskim - woda las i spokoj. Trafil nam sie super pensjonat, gdzie idealnie wstrzelilismy sie w brak gosci. Oprocz naszych znajomych z 2 miesiecznym synkiem byla jeszcze jedna rodzina. W takie upaly jak teraz cale dnie spedzalismy w cieniu piaskownicy na wietrzeniu pupy :). Juz mysle o kolejnym wypadzie. sesja zdjeciowa na fotkach :)
 
reklama
Do góry