reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hejka! Ja mam dziś wizytę u dentysty. Pada deszcz i nic mi się nie chce. Nie mam pojęcia co dziś ugotować. Wczoraj zrobiłam makaron z rukolą i pomidorami i posypalam serem. Smaczne nawet było. Ja mam płatny przez rok ale 2 lata jeszcze nie pójdę do pracy. Nie wiem czy w najbliższym czasie wgl pójdę bo chcę iść na studia. Mąż ma przychodnie więc damy radę a od października też zaczyna studia. Nawet jak bym chciała iść do pracy to nwm czy dam radę pracować,studiować i zajmować się dziećmi i domem. A planujemy jeszcze jednego bobasa jak nie teraz to jakoś we wakacje albo po. Także póki co zostaje w domu,uczę się do kursu a potem zapisuje na studia.
 
reklama
Poranna burza tylko to na NFZ to nie można wybrzydzać;/ dają co mają, no ale dziś też była masakra, n to głowa tak dziś boli że chyba będę kawy pić jedną za drugą:/
Kawoszka współczuję teściowej, u nas w sumie Mała jest zapisana do żłobka ale ogółem to moja mama z tatą się zajmą,bo jedno na emeryturze w drugie na rencie wiecbz checia wielką wie zajmą i pewnie teściowie też w weekendy czy coś bo ja będę pracowała też i w weekend:/ nie chce wracać do starej pracy:(
 
Dziewczyny moja córka w sierpniu będzie miała 9 lat! A ona dziś przy kolacji,że wie co to sex,jak się robi dzieci i że poród to straszny ból. Pytam jej się a jak ktoś nie chce dzieci,ona mi,że to trzeba się zabezpieczyć. Pytam a jak,a ona,że gumki albo tabletki :o rozwaliła mnie na łopatki. Pytam skąd wiesz a ona,że ze szkoły
Co miałam powiedzieć. Poporstu,że zycie takie jest iisex przynależy do życia.
 
[emoji28] a kiedyś co było BRAVO albo BRAVO GIRL i listy do redakcji. Widzisz o czym to 9 latki gadają. Ja mam chrzesnicę 9 lat ale nie słyszałam żeby wspominała rodzicom [emoji38].


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emka będzie mieć w sierpniu 12 ale oni wszystko przerabiali w zeszłym roku na przyrodzie, a w tym jeszcze raz na zajęciach z "wiedzy do życia w rodzinie ".wcześniej też podpytywala ale tak ogólnie
 
Nawiązką ja już też wiedziałam skąd się biorą dzieci w tym wieku. W sumie od koleżanek z klasy. Któraś wiedziała więcej to resztę edukowala :) ale nigdy jakoś w prostu mamie nie powiedziałam. Bałam się powiedzieć że okres dostałam hahaha.
A jak moją siostra zapytała się mamy jak powstają dzieci to ja zaczęłam mówić ta "wersje" co mama mi przez lata mówiła. zdziwiona była ze pamiętam. Ciężko zapomnieć "tatą daje mamie ziarenko, mama je polyka i dlatego bobas jest w brzuchu" no ale z czesem pytania "ale czemu inne jedzenie wychodzi z kupa, a dzidzia nie..." i biedna mama udawała ze mię słyszy albo mówiła ze tak po prostu jest.


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Jutro muszę z Leonem do lekarza :( wczoraj troszkę pokasływał a dziś to już szczeka :( kaszel go obudził i za każdym razem jak musiał kaszleć płakał. Pewnie boli go gardło. Oby to nie angina :( Dałam mu syrop paracetamol,nasmarowalam klatke piersiową, wypił 160 mleka i go położyłam. Trochę jeszcze jęczał ale już zasnął. Coś czuję,że czeka nas ciężka nocka!
 
reklama
Hejka dziewczyny! Żadnej dziś tu nie było. Ja mam nerwa! Leon nie śpi od ok 13 i nie widać,żeby miał zamiar iść spać! Gada i bawić się chce! A ja padam na pysk! Wysprzątałam dziś chałupę,poprasowałam wszystko i nie mam na nic siły! A mąż co tam grać zaraz będzie na live i ma w dupie,że Leon spać nie chce a ja padam! Wypiłam lampkę wina i miałam iść pod prysznic i się położyć :(
 
Do góry