reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałeczki dla niemowląt co sądzicie?

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Czy któraś z mam używała takich wałeczków?? Z pierwszym dzieckiem miałam problem ze spaniem na boku i podkladalam mu różne rzeczy . A jak z używaniem takich wałeczków. Polecacie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200604-144736.jpg
    Screenshot_20200604-144736.jpg
    109,4 KB · Wyświetleń: 190
reklama
Rozwiązanie
U mnie się nie sprawdziły 🤷‍♀️ Myślałam, że to będzie extra wyjście, bo mój 3 tygodniowy maluszek jest bardzo ruchliwy 🤷‍♀️ Kładę go na boku w pionie a on za chwilę już jest w poziomie 🤷‍♀️ nie wiem jak on to robi 🤔 Jak kladlam go w waleczki, to po chwili zsuwal się tak nisko, że "wtapial" się buźka w nie 🤨 Jak dla mnie kicha ☝️ może to wina słabych rzep 🤔
Miałam, ale fakt nigdy nie użyłam...
Jakoś tak przekładałem, bok jeden drugi.
Ale moja gwiazda zaczęła szybko się kręcić, później ja odkładałam na boczek, ale ona po chwili i tak zmieniała pozycję.
 
U mnie się nie sprawdziły 🤷‍♀️ Myślałam, że to będzie extra wyjście, bo mój 3 tygodniowy maluszek jest bardzo ruchliwy 🤷‍♀️ Kładę go na boku w pionie a on za chwilę już jest w poziomie 🤷‍♀️ nie wiem jak on to robi 🤔 Jak kladlam go w waleczki, to po chwili zsuwal się tak nisko, że "wtapial" się buźka w nie 🤨 Jak dla mnie kicha ☝️ może to wina słabych rzep 🤔
 
Rozwiązanie
Do góry