reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze obawy i historie

Witam się i ja. Zanim rozpętała się cała ta burza dowiedziałam się, że jestem w ciąży, obecnie około 7-8 tydz. Wiem, że to wcześnie i na tak wczesnym etapie wszystko się może zdarzyć i bez chińskiego choróbska, ale jestem przerażona. Chciałabym urodzić to dziecko całe i zdrowe 😢 Wydaje mi się, że ta cała sytuacja to jakiś zły sen. Nie wiem czy dostanę się w tym tyg. do gina. Siedzę z dzieciakami w domu, tylko M wychodzi do pracy i załatwiać sprawy. Boję się, że coś przyniesie, boję się, że jak starszak wróci do szkoły to on mnie zarazi. To jest jakiś koszmar, chciałabym się obudzić. Nie mam na nic siły, dobija mnie to wszystko 😪
 
reklama
Szukam jakies platformy, na której zrobimy spotania online, żeby trochę się wyciszyć, żebyście mogły posłuchać jakiś fajnych ludzi, bo inaczej oszalejemy :)
 
Sochaczew... :/
Widzę, że u nas w okolicy wszędzie tak samo... Ja mam zapalenie piersi i nikt mnie nie chce przyjąć bo mam gorączkę 39 i katar. Boje się, że jak zadzwonię do sanepidu to mnie wywiozą do łodzi. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy mogę nią karmić... a mam do dyspozycji tylko tą jedną ☹️ Siedzę w domu i wyję...
 
Widzę, że u nas w okolicy wszędzie tak samo... Ja mam zapalenie piersi i nikt mnie nie chce przyjąć bo mam gorączkę 39 i katar. Boje się, że jak zadzwonię do sanepidu to mnie wywiozą do łodzi. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy mogę nią karmić... a mam do dyspozycji tylko tą jedną ☹ Siedzę w domu i wyję...
Może jest u ciebie w okolicy jakiś doradca laktacyjny który odbiera telefon i ci coś doradzi? Antybiotyk powinnaś dostać na e receptę.
 
Widzę, że u nas w okolicy wszędzie tak samo... Ja mam zapalenie piersi i nikt mnie nie chce przyjąć bo mam gorączkę 39 i katar. Boje się, że jak zadzwonię do sanepidu to mnie wywiozą do łodzi. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy mogę nią karmić... a mam do dyspozycji tylko tą jedną ☹ Siedzę w domu i wyję...
@Gosik880 napisałam do ciebie na priva. Czeka na ciebie położna. Wchodź na wiadomość.
 
Po kilkunastu próbach dodzwonienia się do przychodni dałam spokój i dzwoniłam po prywatnych lekarzach. Dopiero 4 odebrał telefon... Udało się! Wypisał e receptę na antybiotyk.
@aniaslu dziękuje!:)
 
@Gosik880 tak czy siak zadzwoń do Moniki, ona ci pomoże z ta piersią. Jest świetnym fachowcem. Bo antybiotyk to jedno, a zapalenie potrafi się powtarzać, więc powie ci jak nie dopuścić. OK? Ona wie, ze będziesz dzwonić :) Damy na BB radę.
 
A
Widzę, że u nas w okolicy wszędzie tak samo... Ja mam zapalenie piersi i nikt mnie nie chce przyjąć bo mam gorączkę 39 i katar. Boje się, że jak zadzwonię do sanepidu to mnie wywiozą do łodzi. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy mogę nią karmić... a mam do dyspozycji tylko tą jedną ☹ Siedzę w domu i wyję...
Probwalas oklady z kapusty?
 
reklama
Do góry