reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla mam karmiących piersią

ja potrafię ale wole nie brac młodego do wyra bo sie przyzwyczai i bedziemy sypiac w 4ke.. ajuz dosc jestem wygnieciona jak jula sie przykula do nas;-)
 
reklama
Melulu ja też mam miseczkę G i bardzo ubolewam nad tym bo nie mogę ładnej bielizny dostać i stroju kąpielowego. Ty również masz z tym problem???

Dziewczyny dalej nosicie staniki do karmienia czy już zwykłe? bo ja noszę te dla karmiących, marzy mi się koronkowa bielizna.

ja długo nie mogłam się zgrać z Blanią na leżąco ale w końcu jakoś załapaliśmy i bardzo ta pozycja jest korzystna w nocy z tym że Blania się budzi, kładę się z nią a potem jak mała zje to ją odnoszę do łóżeczka. Na siedząco karmimy się na dworze lub w gościach (w innym pokoju). I też cyc leży sobie swobodnie a Blania koło niego, jedynie jak karmię na siedząco to pierś podtrzymuje bo są one wielkie i jest mi nie wygodnie.
 
ja mam w obwodzie 90 :zawstydzona/y::zawstydzona/y: pamiętam o tym, jak Melulu pisała, że często kobiety kupują za duży w obwodzie a za małe miseczki, ja próbowałam mniejsze w obwodzie ale takie zwałki mi wychodzą oi się wżyna :-( więc raczej ten 90 jest dobrze dobrany... a miseczki różne, czasem C czasem D właśnie - ja mam strasznie wiszące te cyce :-( dodam, że wcześniej nosiłam 75/80 A/B..

nadal noszę typowo do karmienia, jest mi wygodniej :tak: w nocy też śpię w biustonoszu, kupiłam taki miękki, bo na co dzień mam z drutem.
 
mamjakty jak Ci grawitacja doskwiera to kup sobie fajny stanik na ffiszbinach troszke grubszy zeby nie przeciekł i zaraz bedziesz zadowolona.. nigdy nie kupuj staników za małych lub za duzych bo deformujesz biusta to jedna z przyczyn raka piersi...i pamietaj nze zapuinamy nowy stanik na pierwszy haczyk a nie ostatni..

ja nosiłam moze tydzien stanik taki mieki dla ciezarnych fajnie sie odsuwał ale cycki wisiały i przeciekał szybko (ja nie moge wkadek bo zaraz mnie wszystko gryzie) Nosze z Triumpha mam 75 D ale przydałby sie E ale niestety nigdzie nie znalazłam.. a przed ciaza z julka az wstyd sie przytznac - BMW (bezmaławklęsły)
 
Melulu ja też mam miseczkę G i bardzo ubolewam nad tym bo nie mogę ładnej bielizny dostać i stroju kąpielowego. Ty również masz z tym problem???
Dziewczyny dalej nosicie staniki do karmienia czy już zwykłe? bo ja noszę te dla karmiących, marzy mi się koronkowa bielizna.
Oj, strój kąpielowy to mam sprzed X lat, taki zwykły sportowy, bo żaden z usztywnianym stanikiem na mnie nie pasuje :-(
Co do staników normalnych to przed ciążą nie było tak źle, jak się poczyta bloga Stanikomanii, to można znaleźć namiary na sklepy z fajną bielizną. Tylko teraz niestety moja ulubiona firma przy stanikach dla karmiących zakończyła rozmiarówkę na 75G, a mi pewnie przydałoby się 70J (jak się zmniejsza obwód, to trzeba zwiększyć miseczkę)... A szkoda, bo nawet te dla karmiących mieli takie, jak ja zazwyczaj nosiłam przed ciążą - elegancka lycra z koronką na fiszbinie bez usztywnienia.
 
Jak najbardziej, bawełniane staniki dla matek karmiących. Są super wygodne, mięciutkie, nic mnie nie kłuje. Nie tęsknię do sztucznych staników z drutami i drapiącymi koronkami ;-)
 
No witam. Jasiek przybral ladnie bo 200 g w 11 dni (skutek pewnie pieciokrotnego cycowania w nocy) ale lekarka powiedziala ze dobrze ze daje mu kleik na moim mleku bo jest taki drobniaczek na 3-cim centylu. I kazala walnac w kat moje wyrzuty sumienia ze moze niepotrzebnie mu ten ryz pakuje. Jak najbardziej potrzebnie..

Ja ciagle w stanikach dla karmiacych. Przewaznie miekki z triumpha a jak mi sie zachcialo bardziej kobiecy to kupilam koronkowy dla karmiacych z triumpha i mam na wyjscia...
 
reklama
Ja noszę 80 C kupiłam na allegro 2 ładniejsze jeden w kwiatuszki a drugi koronkowy dla mam karmiących firmy Alles i jestem zadowolona , a w nocy zakładam bawełniany dla karmiącej.
 
Do góry