reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla mam karmiących piersią

U nas zostało karmienie 4 razy. 2x do południa i 2 x wieczorem. W nocy moje dziecko śpi:-). My planujemy się na wiosne odstawic. Zobaczymy jak będzie.
 
reklama
U nas kolejny poblem. Bolocy ząb, już apay mi nie pomagały wziełam wieć coś mocniejszego . narzie małej nie karmie bo sie boje, bo nafaszerowałam sie lekami a nie zabadzo jem.Wiec półki Justynka mocno sie nie domaga to nie będę karmić . boje sie nocy bo wtedy najchetniej zajada.
Jutro będe szukać dentysty bo dziś nie mam szas.
 
Madzilla krzyś w pozycji która jest wymuszona w foteliku dla niemowlat nie uleżałby nawet minuty W sklepie siedzi w normalnym wózku zakupowym na siedzisku dla dzieci albo biore normalny wózek... ao foteliku do 13 kg nawet juz nie pamiętamy:)
w gondoli wózkowej jezdził do 7 miesiaca zycia - zmieniłam w chwili po tym jak chciał tylko siedziec a nie leżeć...
 
teraz jeszcze Kris je 3 razy dziennie (7:30, 11:30, 20:30) ale bedziemy juz konczyc z cycaniem...
14 miesiecy to i tak moim zdaniem bardzo dlugo i dluzej niz sobie zakladalam...
przynajmniej 5 miesiecy odsapne przed 2 ssakiem!
 
perla a jak się czujesz?? czujesz już ruchy?? a płeć??

my cycamy się tylko w nocy, w dzień tylko się przytula i głaszcze cycusie.
 
perla a jak się czujesz?? czujesz już ruchy?? a płeć??

my cycamy się tylko w nocy, w dzień tylko się przytula i głaszcze cycusie.
a dziekuje! czuje sie ok, ruchy zaczelam czuc w ostatnim tygodniu, ale plci jeszcze nie znam, dopiero 15.03 mam usg wiec jesli nie odwroci sie dupka to sie dowiem kto tam mieszka...
juz 2 dni cycamy sie tylko na noc, a modyfikowane Krisowi zasmakowalo wiec wszystko na najlepszej drodze zeby do konca miesiaca zakonczyc definitywnie karmienie piersia...
 
reklama
My się cycamy juz tylko raz rano i raz wieczorem i też powoli będziemy się odstawiać, bo zbliża się wiosna i już trzeci rok z rzędu bez leków chyba nie dam rady :-( niestety wszelkie próby podania mleka modyfikowanego konczą się niepowodzeniem, dzisiaj dodałam jej kakao do mleka i też nie smakowało :-(
 
Do góry