reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Witaj Jarzębinko, ja również chciałabym się dołączyć do długiej listy gratulacji, życzę pozwodzenia.Pamiętam jak ja po długich wyczekiwaniach na swojego pierwszego dzidziusia, równiez zrobiłam test nieco szybciej niż data @ i wyszły 2 kreseczki, myślałam, że padnę ze szczęścia a po 9 miesiącach przyszedł na świat mój synek. Mam nadzieję, że i my wszystkie na tym wątku po kolei będziemy mogły chwalić się 2 kreseczkami i pprzeżywać wszystko wspólnie. pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Jarzebinko gratuluję!!! Wspaniala wiadomosc...co chwila dowiaduje sie że ktośw ciąży az serducho ściska.
 
Jarzębinko jestem tu od niedawna ale pozwól,że dołączę do gratulacji.
Nie przypuszczałam,że widok dwóch kreseczek może tak wzrószać.
Mam pytanie: po jakim czasie zrobiłaś test i czy odczuwasz już jakieś dolegliwości? - jeżeli mogę oczywiście zapytać.
Pytam bo w czwartek miałam dostać @ a tu nic, podbrzusze mnie pobolewa cały czas jak na @ i nic, biust też - może miałaś coś podobnego?
Poczekam jeszcze i kupię test bo może jest za wcześnie.
Jeszcze raz gratuluję:-):-):-):-):-)
 
oj faktycznie towarzystwo zapadło w sen zimowy .... czy jak :tak::-D:tak:

a ja chciałam sie pochwalić, bo chyba w końcu sie udało :

Zobacz załącznik 109826

termin @ dopiero jutro, ale cierpliwość nie jest mocną stroną oczekujących więc, efekt widać :tak::-D:tak:

Jarzebinko takie gratulacje to ja skladac uwielbiam:tak::tak:

przeogromne gatki:-):-):-):-)

a tak wogole to witam po ponad 3 tyg nieobecnosci:tak:
 
Chciałabym się przywitać na wątku głównym dla starających się.
Chciałabym dołączyć do Waszego grona:-).
O dzidzię staram się od dwóch lat,niestety bez skutku.
Gratuluję Wszystkim ,którym test pokazał dwie kreski.
Pozdrawiam serdecznie.
P.S.Piękny tytuł wątku:-).
 
Jarzębinko jestem tu od niedawna ale pozwól,że dołączę do gratulacji.
Nie przypuszczałam,że widok dwóch kreseczek może tak wzrószać.
Mam pytanie: po jakim czasie zrobiłaś test i czy odczuwasz już jakieś dolegliwości? - jeżeli mogę oczywiście zapytać.
Pytam bo w czwartek miałam dostać @ a tu nic, podbrzusze mnie pobolewa cały czas jak na @ i nic, biust też - może miałaś coś podobnego?

witam i dziękuję za gratki .....:tak: ja zrobiłam test dzień przed terminem @, miałam czekać do dnia po ale cierpliwość nie jest mocną stroną chyba żadnej oczekującej na II :tak: objawów mocnych nie miałam, troszke pobolewały mnie pierci, tak bardziej pod pachą i miałam biały śluz i tylko tyle .... teraz ewentualnie można powiedzieć,że mdli mnie przez większość dnia :tak::-D:tak:

jarzębinko, ogromne gratulacje!!!

jerzębinko tu także składam ci gratulacje:happy2:

Ogromniaste gratulki :tak::tak:

Jarzębinko to i ja dorzucę swoje gratulacje bo zawsze serduszko mi rośnie jak widzę czyjeś wyczekane dwie kreseczki:-):-):-)


Jarzębinko...gratuluję !!!


Cieszę się ooogromnie kochana :-):happy2::-)

Witaj Jarzębinko, ja również chciałabym się dołączyć do długiej listy gratulacji, życzę pozwodzenia.wspólnie. pozdrawiam wszystkich

jarzębinko - gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-)

Jarzebinko gratuluję!!! Wspaniala wiadomosc...co chwila dowiaduje sie że ktośw ciąży az serducho ściska.

Jarzebinko takie gratulacje to ja skladac uwielbiam:tak:przeogromne gatki:-):-):-):-)

witajcie
wszystkim dzien doberek...
jarzebinko OGROMNIASTE GRATULACJE :happy:

dziękuję Wam ślicznie za te gratulacje :tak::-D:tak: już chyba do mnie dotarło, że nasze małe marzenie sie spełniło i rośnie juz pod serduszkiem :tak: 2 lutego ide na wizytę i mam nadzieję usłyszeć już bijące serduszko :tak: chociaż M dla potwierdzenia stwierdził, że może warto zrobić drugi test, więc zrobiłam dzisiaj i nie che być inaczej II kreski jak nic ................. :tak:

a wogóle to dzisiaj Dzień Babci i w przedszkolu mały ma występy i nawet Babcia się zapowiedziała,że wsiądzie w pociąg i przyjedzie do wnuka ( 70 km) :tak: więc mały cały szczęśliwy :tak::-D:tak:

jeszcze raz dziękuję serdecznie i miłego dnia życzę :tak::-D;-)
 
reklama
Do góry