reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Pozdrawiam " stare" koleżanki

Anusieńko...gdzie tam stare ;-) Przecież to tak niedawno poznałyśmy się na bb :-) Co u ciebie, kochana? Jak synuś?

Monika jeszcze tylko jeden dzionek Ci został:tak:

Taaa :happy:....i mam nadzieję że ten dzionek w pracy będzie krótszy :-) A głowosać zaraz bedę Antilo :tak:

jutro juz mam wolne ,ale siie ciesze mowie Wam

Wcale się nie dziwię twojej radości Dorotko :-)

Miłego dnia!!!
 
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...


Kasia z Kacperkiem
 
Lapisku w ogóle się nie przejmuj gadaniem teściowej.Możesz ewentualnie napomknąć, że w Pl nie ma takich udogodnień;-)
Jestem zła, bo przysnęłam z Anią przy piersi i rozgotowały mi się jarzyny na sałatkę:baffled:
 
Anyila to wstawiaj nowe:tak:

a tak wogole to dzien doby
ja dzis upieklam mieso i ciasto,zrobilam reszte zakupow i spedzilam mnostwo czasu z julką-normaalnie jak nie w piątek:tak:

caluski dziewczynki
 
Dorotko tylko muszę zasuwać do jarzyniaka a totalnie nie chce mi się ubierać Ani i tarbanić się z wózkiem. Chyba poczekam na mojego M i w nocy ugotuję ponownie.Dobrze, że jajek nie da się rozgotować;-):-D
 
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...

dorotka i mala juleczka
 
Ja tylko na chwile zagladam bo jestem juz u tesciow a tu internet na telefonie...

Kochane
Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Swiat Wam zycze!!!!
 
reklama
Moniczko wszystkiego najlepszego! Siostrzyczki dla Dawidka :tak:

Wesołych Świąt dla Wszystkich od Moniki i mojego Małego Króliczka

Tak wiem, wypadłam z obiegu, ale egoistycznie liczę, że nadal mnie tu wszyscy lubią ;-)
 
Do góry