reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Trochę mnie tu nie było... Widzę, że przybyło trochę "ciężarówek" :) Witam Was w naszym gronie i gratuluję;) Ja już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, która mam na 11.06..chyba pójdę wcześniej..I mam nadzieję, że będzie dobrze z maleństwem.

MeKlaudia Trzymam kciuki, żeby okazało się zafasolkowanie:)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Podczytuje Was od samego poczatku bo mam cicha nadzieje ze ja równiez bede mamusia lutowa 2010. Poki co czekam choc coraz wiecej oznak wskazuje na odmienny stan ;) no i moj maz sie juz smieje ze na 100% jest w ciazy bo zachowuje sie identcznie jak w pierwszej ciazy :p Zobaczymy-mysle ze do piatku sytuacja sie wyjasni ale bardzo chcialabym zobaczyc 2 kreseczki i w pelni do Was dolaczyc.

Trzymam kciuki ze Was i Wasze fasolki :-)
 
Hej dziewczyny - mysle, ze tez moge do was dolaczyc... pn,wt,sr - II kreski na tescie a dzis beta Hcg - 711 z norma na 2-3 tc (pewnie od zaplodnienia)
Pozdrawiam wszystkie lutowe mamy - ja mam termin na 5 lutego i mam nadzieje dotrwac z wami do tej daty...:-):-):-)
 
Jak się cieszę z każdym dniem przybywają nam nowe mamusie:) Mam nadzieje, że w tym składzie dotrwamy do lutego 2010:)

Pytanko do Was kochane. Macie już jakieś dolegliwości ciążowe?? I jakie macie na nie sposoby??
 
Hej ciężaróweczki.

Z tego co widzę to jak narazie jestem z Was najkrócej w ciąży...:-)
Coś w tych betach jest bo poprzednio blady róż wyszedł mi dopiero 3 dni po spodziewanej miesiączce, a tym razem nawet do niej nie doczekałam bo już mi coś nie grało(oczywiście musiałam dzisiaj sprawdzić czy test się nie pomylił - no i krecha jest):-)...Może faktycznie będzie córcia???:szok:

Jutro się jednak będę umawaiała do lekarza bo az mnie kręci...

Gosia-gratulacje!!!

Luczynka-trzymam kciuki!

Właściwie to miewam już napady bezdechu i od czasu do czasu żołądek fika ale mój małżon twierdzi, że to chyba z przejęcia więc tak to traktuję. Nie jest jeszcze uciążliwie.;-)

Pozdrawiam
 
Ja raczej nie dołacze do was:( Brzuch boli jak na @.. cóż trzeba bedzie próbować znow...

To wcale nie oznacza ze nie jestes w ciazy :no: ja w tym miesiacu przezylam wszystko co mam przy @ kazdego miesiaca-bole podbrzusza, jajnikow, wysypka na twarzy i bol piersi i.... @ nie przyszla :-)

No i wczoraj wieczorem zobaczylam baaardzo bledziutką druga kreseczkę :tak::happy: Ale nie ciesze sie jeszcze tak do konca bo kilka miesiecy temu tez tak mialam, @ brak i blada kreska a pozniej sie okazalo ze @ przyszla bo to bylo jakies zapalenie :baffled: Tak wiec jutro rano musze powtorzyc test i wtedy dopiero bede sie cieszyła :-)
 
reklama
witam jestem w piątym tygodniu i mam termin na 1luty:) jestem szczęsliwa bo to po kilu miesiącach starania sie! jestem teraz przeziąbiona , wiec siedzę w domku i kuruję sie domowymi sposobami.pozdrawiam wszystkie przyszłe lutowe mamusie :)to tak na początek bo jestem tu nowa!
 
Do góry