reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a tak poza tym to wlasnie wrocialm ze sklepu, bo tak mi sie zachcialo tostow z serem,ze wybylam sobie kupic toster... i wlasnie zjadlam 4, poza tym samopoczucie srednie, w zoladku caly czas nienajlepiej...
 
reklama
a tak poza tym to wlasnie wrocialm ze sklepu, bo tak mi sie zachcialo tostow z serem,ze wybylam sobie kupic toster... i wlasnie zjadlam 4, poza tym samopoczucie srednie, w zoladku caly czas nienajlepiej...
witaj losek ja dzis zrobiłam sobie faworki i jkos nie moge sie za nie zabrac miała ochote ale mi przeszła i znowu mam wielkie bleeeeeee:baffled:
 
witam dziewczyny juz sie tutaj meldowałam ale jakoś nie było mi po drodze... niestety nie przeczytam wszstkich opuszczonych stron ale za to postaram sie co dzien bacznie sledzic i udzielać na watku:happy2:
Pozdrawiam serdecznie wszystkie lutowe mamusie...:-)

Witaj ponownie:-)

Cześć Dziewczyny!

Przede wszystkim trzymam kciuki za wszystkie wizyty u gina :tak:

Ja jestem juz po examinach. Bylo ciezko, zwlaszcze z samopoczuciem przed :baffled: Ale psychologie udalo sie ladnie zdac i jest sliczna 5 :biggrin2: teraz czekam jeszcze do soboty na wyniki z pedagogiki i opinie pani promotor :baffled: a pozniej kolejny tydzien na wyniki z socjologii i bede miala wakacje od uczelni :biggrin2:

Dzieciaki tez juz maja wakcje wiec i ja mam luz to troche odpoczne bo zasypiam na stojaco przez caly dzien :-( do tego okropnie mnie dzisiaj mdli i mam zawroty glowy :-:)-( Oj cienki ten poczatek ciazy..... a gdzie tam koncowka....ehhh. W ciazy z Oliwia na tak wczesnym etapie nic mi nie bylo. Dopiero ok 8 tygodnia zaczely sie wymioty. Oby teraz mnie to ominelo. Ale tak szczerze.... to jakos w to nei wierze. Ogolnie nastroj mam daremny i ta pogoda mnie dobija. JA CHCĘ SŁOŃCA!!!


A! i powiedzcie mi jak to jest z ta luteina dopochwowa-czy ktoras z Was stosuje i ma jakies nieprzyjemny skutki z tym zwiazane? Bo mnie strasznie na dole wszystko piecze i swędzi jakbym byla na to uczulona :baffled: juz i tak zamiast dwa razy dziennie stosuje to tylko raz dziennie na noc zeby tego nie odczuwac. No chyba ze to ja jestem jakas nie teges :sorry2:

Dziękuję za kciuki:-) Gratuluję 5 i trzymam kciuki za resztę:-) Luteiny póki co nie brałam, więc Ci nie pomogę:confused: a co do jedzenia to właśnie zjadłam dwie wielki bułki, bo w pracy nie mam niestety wielkiego pola do manewru:angry:
 
Witajcie dziewczynki :) trzymam kciuki za wszystkie wizyty u gink,,,, ja narazie biore tylko folik, od 10 tyg mam brac jeszcze witaminki, wiec nie pomoge z L, ale badzmy dobrej mysli, moze dolegliwosci mina :) Pozdrawiam
 
Boję się cieszyć tą ciążą... Staraliśmy się 9 m-cy o dzidziusia.
17 lipca mam następną wizytę i mam nadzieję że usłysze serduszko.A co będzie jak nie...:-(
Nie mam żadnych objawów myślicie że to oznaka czegoś złego?
 
reklama
Boję się cieszyć tą ciążą... Staraliśmy się 9 m-cy o dzidziusia.
17 lipca mam następną wizytę i mam nadzieję że usłysze serduszko.A co będzie jak nie...:-(
Nie mam żadnych objawów myślicie że to oznaka czegoś złego?
:)
:) witaj, nie przejmuj się ja w sumie to też żadnych konkretnych objawów nie mam, poza bolącymi piersiami, ale do nich już prawie sie przyzwyczaiłam :)
nie przejmuj się i myśl POZYTYWNIE a na pewno wszystko będzie OK:)):-)
 
Do góry