reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

:-):wściekła/y:Ja wysiadam , nei dosc ze chora to jeszcze Nicol daje dzisiaj popalic jak nigdy , pewno sie biedacce nudzi , ale ´nic nie poradze nie mam sily na nic, ,mam nadzieje , ze teraz zasnie to ja tez sie zdrzemne, potem wychdze z nia na potworko , bo innaczej obie oszalejemy . Poprostu moje dziecko musi sie wyszalec , to chociaz na lawke przed blok z nia wyjde jesli nie bedzie padalo.Co do nozy to ja mam ze stali nie rdzewnej i takie co same sie ostrza wiec nie musze sie martwic. Tego barszu to zmila checia bym pojadla.:no::wściekła/y:
Dormark trzymaj się wiem jak to jest kiedy niedość ze ma się wszytskiego dość to niunia rząda zainteresowania ja się pocieszam że kiedys w końcu te wszytskie paskudne dolegliwości musza ustąpic.
 
reklama
Moja Maja ma jednak trzydniówke uspokoiłam się bo już sie przeraziłąm na myśl o różyczce lae pani doktor nam powiedziała ze bardzo duzo teraz jest dzieci z trzydniówką tak że teraz juz powinno byctylko lepiej.
 
czesc Dziewczyny;) widzę ,że wszystkie dziś weekendowo odpoczywają bo nic nie piszecie;) a ja mam dzis zły dzień, czuje jakby caly swiat mi sie na glowe walil wszystko czarno widze i przed chwila plakalam mojemu lubemu chyba pol godziny w rekaw;/ .... ale o ile mi teraz lzej ;) chociaz i tak czuje straszna depresje i nie wiedziec czemu... ahh życzę milego wieczorku;))
 
Hunjord- widze ze hormonki daja znac o sobie . Ja o dziwo nie mam takich napadow ale w pierwszej ciazy wylam jak bobr z byle powodu. A nasi faceci po to sa bysmy mogly min. wyplakac im sie w rekaw bez powodu :)
Trzymaj sie.
U nas dzis zaczela sie przeprowadzka.....przyjechali rodzice i pomagali nam pakowac rzeczy...ja oczywiscie bylam tym co dyryguje bo nic mi nie wolno dzwigac......i mam nadzieje ze to sie nie zmieni ale od tygodnia nie plamie:tak::tak:
Licze ze w 2 trymestrze wszystko sie uspokoi z tymi plamieniami;-)
Buziaki Kochane i spokojnej nocy
 
Dzień dobry :-) witam serdecznie wszystkie Śnieżynki :-D
u mnie dobre samopoczucie i jak narazie świetny nastrój, mimo,że nie śpie już 2 h :D bliźniaki nie mają ochoty nadrobić zaległości z całego tygodnia,,, no ale widać muszę być wypoczęta a one ze mną :rofl2:
miłego dzionka :-)
 
:wściekła/y:Jak sie wku....:wściekła/y:wlasnie wykasowalo mi wiadomosc, wiec jeszcze raz. Samopoczucie dzisiaj o wiele lepiej , nos jeszcze zatkany i ucho troche pobolewa , ale jest poprawa. Wczoraj moj M sie popisal i po popoludniowej drzemce wzial Nicol na 2 godz na plac zabaw wiec moglam sobie odpoczac. Pozatym zepsol mi sie:wściekła/y:aparat fotograficzny wiec nie moge wstawic zdiec z Usg , poprosze potem meza moze pojedzie do biura to mi seskanuje i wtedy wstawie.Pogoda jak narazie piekna ,co tu sie moze szybko zmienic. Zycze wym przyjemnej niedzieli.
 
aga ale fajnie... bedziesz miała dwie dzidzie za jednym zamachem... kurcze jak ja bym chciała mieć bliźniaki :tak:;-)

a tak poza tym...
witam was wszystkie
i zycze miłego dzionka...
a u nas znów leje
:wściekła/y::angry:
 
Pandorka wszyscy tak mówią, no może prawie wszyscy,,, ale jak sobie czytam o tym wszystkim jak to jest z jednym dzieckiem to mnie przeraża,,, a ja sobie pomyśle,że w moim przypadku muszę pomnożyć razy 2 to jakoś mina mi rzednie,,,,,, :( nie wiem, mam nadzieję,że jakoś damy sobie radę, mieszkamy sami a mąż długo pracuje, więc większość obowiązków spadnie na mnie, mam nadzieję,że udźwignę ten ciężar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
reklama
Moja kolezanka ma blizniaki i to naprawde cieszka praca , nie dosc ze ma streo to latania podojnie tyle.Ale rdosc tez podwojna. Wiec wszystko sie wyrownuje tak jak ona mowi , lecz powiem szczeze , ze ja bylabym przerazona.
 
Do góry