reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześć dziewczyny!
Ja dzisiaj wstałam w takim humorze że jejuuuu i mam takiego powera że świat chyba dzisiaj zawojuję (albo tak mi się zdaje;-)) Mam wielką nadzieję że mi się to utrzyma na dłużej.
Najeli, kejt82, beata23 i wszystkie inne mdlejące gwiazdy, musicie szczególnie uważać przy szybkich zmianach pozycji, bo takie akcje mogą się zdarzać właśnie po gwałtownym wstaniu z łóżka, za szybkim wyprostowaniu się, albo zerwaniu z fotela. Ja z omdleniami przed pierwszą ciążą miałam niezłe jazdy (teraz już jest lepiej, chociaż też się zdarza) i wiem że czasem odczekanie 30 sekund zanim zerwę się z łóżka potrafi uratować przed upadkiem i zrąbanym samopoczuciem przez następne kilka godzin.

Ja się właśnie zbieram zrobić jakieś zakupy i jakiś dobry obiad na dzisiaj:-)
Pozdrawiam wszystkie brzucholki!
 
reklama
Pysia, z tym zastepstwem to wiem co czujesz - u mnie juz wybana osoba - tylko ja zostawiam w jej rekach cały swój zespół... i tez już trochę się czuję jakby mnie nie było bo i rzeczywiście jedną nogą jestem na L4 - jeszcze tyklo do końca przyszłego tygodnia.


Wiecie co...a u mnie nie wiem czy pod tym względem w pracy jest dobrze....Ostatnio poruszyłam kwestię, że będzie trzeba kogoś zatrudnić na moje miejsce, bo nawet jak wrócę do pracy po tym L-4, czyli 11 września to popracuję góra do końca grudnia. No i urodzę na koniec lutego + 4,5 m-ca macierzyńskiego to daje nam minimum 6,5 m-ca. A teraz zastępuje mnie kierowniczka i nie może pełnić swoich funkcji, bo musi być skupiona na tym co robi żeby błędów nie popełnić. No i tak jej to wszystko mówię. A ona mi na to, że ona chce żebym urodziła i wracała do pracy, że jakoś da radę przez ten czas....Hmm, nie wiem co myśleć. Chyba nie do końca wie co mówi....:nerd::nerd::nerd:
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie, życzę Wam dużo radości i samych pięknych chwil w okresie ciąży.
Tymczasem chciałam podzielić się z Wami moją małą pociechą, jeśli to nie kłopotzagłosujcie na mojego małego szkraba. BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

Pozdrawiam serdecznie, majowa mama '09.
 
:tak:a ja wczoraj byłam na grzybach po pracy 1,5h zebrałam małe wiaderko kurek dziś będzie obiadzik ze znaleziska.

Wizytę koleją mam 26.08 już się doczekać nie mogę, chcę się podpytać jak to będzie z moim tańcem, mam nadzieje że mi lekarz nie zabroni, trenerka ma przygotować dla mnie indywidualne rozgrzewki już się doczekać nie mogę, poza tym czytałam że im więcej ruchu w ciąży tym lżejszy poród....
 
Nie mam pojęcia czy tańczyć można. Ale z drugiej strony jak nie będziesz za bardzo skakała to czemu nie :-) Lekarz na pewno Ci powie czy możesz :tak:

Kobitki co robicie dzisiaj na obiad ?
Poproszę jakiś szybki i smakowity przepis :-)
 
reklama
Do góry