reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

I ja sie witam.
Rosi, przeciez to sadysci:szok: gdzie jej to czyscili tzn na cialku?W ktorym miejscu, bo moja mala miala ostatnia szczepionke w udka obydwa ale bylo ok:tak:Biedne to Twoje malenstwo, wysciskaj ja od forumowej ciotki:tak:;-)

Izulka moja znajoma tutaj ma 2 coreczki i mialy podobnie jak Twoja mala:tak::baffled:Lekarze nic nie stwierdzili ale zapytam jak chcesz jak ona sobie radzila...

My dzisiaj wkoncu sie wazylysmy 6700 moja ma:-)Jak ja polozna moja zobaczyla po 2 tyg to zrobila oczy i mowi "Ooo, jaka ty juz duuuza jestes:szok:"
Ale po zwazeniu powiedziala, ze jest w normie nawet juz tak szybko nie przybiera:tak:jak wczesniej.Uff:-)
 
reklama
A moj babel chorusiany, kicha, pokaszluje, i ma katarek:baffled: nie az tak silny ale cos tam ma. Sciagam mu ta frida i inhaluje, zobaczymy jak narazie nie ma goraczki i mam nadzije ze to szybko minie. Bo nasz lekarka na zwolnieniu.


A moj Dominis nie ma niz po szczepieniu gruzlicy hmmm??? Czy to dobrze jak myslicie?
 
Kinia jak nic jej nie jest to dobrze:) nie meczy sie przynajmniej. Dzis mi polozna powiedziala, zeby nawet nie szczepic jak dziecko jest zakatarzone bo moga byc powiklania.
Duzo zdrowka zycze Twojemu maluszkowi:*
 
I ja sie witam.
Rosi, przeciez to sadysci:szok: gdzie jej to czyscili tzn na cialku?W ktorym miejscu, bo moja mala miala ostatnia szczepionke w udka obydwa ale bylo ok:tak:Biedne to Twoje malenstwo, wysciskaj ja od forumowej ciotki:tak:;-)


Czyscili miejsce po wkuciu na ramieniu od gruźlicy.Powinien byc mały guziołek a mojej narosl wielkachny burchel i twardy.Spanikowala lekarka od szczepienia i wyslala do szpitala.Nowych szczepionek nie dala.Teraz moje malenstwo ma wielka dziure podchodzaco ropą.Biedactwo tak ja wymeczyli.Teraz spi sobie slodziutko i kwili przez sen..........
 
witajcie...:]
Rosi wspólczuje Ci strasznie i ściskam maluszka biedne dzieciątko ..musiało sie pomeczyc..
no więc u mnie było duzo zamieszania dlatego mnie nie było długo.ale myślami zawsze z Wami:*****:)
moja niunia ostatnio po szczepionce wszystko ok waży już 5 kg te moje małe ogromne szczęście:]
jest cudna..pokazuje jezyk nawet na zawołanie..
jeny ile takie małe cudeńko daje radości,,zresztą same wiecie;)
moja niunia mi ładnie śpi,,zdrowo sie chowa..nie mam powodów do narzekań:)
ja nareszcie jutro koncze praktyki/weekend szkoła..do tego dom dzidziuś,..,troche tego duzo ale dajemy z moim rade,.,no i wieczorami padam dlatego nie zagladam do Was czesto.
ale mam nadzieje,że u Was i Waszych maluszków wszystko ok:)Pozdrawiam:*********:)
 
Rosi zapytam:) Biedulka ta Twoja Malenka. Normalnie Ci lekarze to swinie...
Olenka witaj Kochana:* Fajnie, ze u Ciebie w porzadku i Malenstwo dobrze sie chowa, oby tak dalej. Ja tez czesto nie zagladam, bo ciagle czasu brak...
 
Witam, no strasznie cichutko:szok::-)
Izulka, pytalam znajomej i ona powiedziala, ze jej lekarz zalecil mleko , ktore mozna min. kupic w rossman ale juz nie pamieta jak sie nazywa:-(Robi sie z niego jakas pianke czy cus i dziecko tego juz "nie oddaje":tak:Ale powiedziala, ze i tak zdarzale jej sie to do 6mca zycia:baffled:
Na blizniakach na naszym forum wyczytalam to samo tzn ze jak dziecko zaczyna siadac to problem znika.
 
reklama
my sie witamy :-D

sobota byla suuuuper :-)

az wstyd sie przyznac ale bylam w klubie :blink::sorry2::sorry2::sorry2:
i bylo bosko :-D:-):-D

kurna dobra jest czasem taka odskocznia od zycia .... czlowiek sie troche luzuje :-D

oj i troche popilam :blink::blink::blink::sorry2::sorry2: oj wiem wiem niu niu asia :rofl2:

ale nie moglam sie powstrzymac :-D
 
Do góry