reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Kulinarny - nasze przepisy :-)

Sałatka serowa
-kostka startego sera żółtego
-puszka ananasa pokrojonego w kostke
-puszka kukurydzy
-garść rodzynel [wcześniej namoczonych]
-3 ząbki czosnku [ u mnie to minimum, ale jak kto lubi;p]
-2 łyżki majonezu
-sól do smaku

Wszystko razem pomieszać i wszamać [tylko nie jak się wychodzi z domu, bo zionie się czosnkiem:-D]
Ja nie dodaje czosnku tylko ryz gotuje - ZAJEBIASZCZE :D
 
reklama
dzis na obiad pomidorowa,na drugie ziemniaki + kalafior z sosem (mąka+masło + mleko + troszkę soli do smaku) i ryba,ale jak widze tą rybe jak się odmraża to nie wiem czy ją zjem:/
 
te nasze mixy w jedzeniu to tylko kobieta w ciąży potrafi....
wczoraj zjadłam tunczyka w oleju z serkiem białym --ale mi dobrze było....:-):-):-)

która jaki mix ostatnio jadła?
 
Mix może nie, ale u mnie na tapecie dzisiaj kopytka, a raczej już od dłuższego czasu, więc w sobotę będę szaleć w kuchni.... i do tego kapustka kiszona mmmm....
 
ja może nie miałam mixu, ale wczoraj o 20 tej miałam ogromna ochotę na frytki , no i oczywiście sobie zrobiłam !!!!:szok:najadłam się tyle na noc , a potem spać nie mogłam:wściekła/y:
 
Sałatka gyrosowa

  • pierś z kurczaka (podwójna)
  • ogórki kiszone(4 sztuki)
  • papryka czerwona(duża)
  • cebula(ze 2 srednie)
  • kukurydza
  • pekińska kapusta
  • majonez
  • sos do sałatek np knorr
  • przyprawa do gryrosa
Przygotowanie
Pierś z kurczaka kroimy na małe kawałki, wkładamy do miski zalewamy olejem(troszkę) wsypujemy przyprawę do gyrosa mieszamy i odkładamy na noc albo na pare godzin do lodówki,
następnie pierś smażymy, ja zawsze przelewam po usmażeniu to na druszlak zeby tłuszcz spłynął , i kroimy składniki w kostke ,( ogórek, cebula, papryka) pekińską kroimy i mieszamy z sosem do sałatek, układamy warstwami ,

  1. pierś z kurczaka
  2. ogórek kiszony
  3. cebula
  4. papryka
  5. warstwa pekińskiej
  6. smarujemy majonezem wierzch
  7. na sam koniec na majonez posypujemy kukurydzę
 
reklama
Do góry