reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Kulinarny - nasze przepisy :-)

reklama
ja zjadlam ostatnio czekoladowe platki z mlekiem bo mi sie mega zachcialo i jak zanosilam miseczke do kuchni to moj maz robil sobie kanapeczke z serkiem czosnkowym i ogorkiem kiszonym
niestety byla szybsza i to ja ja zjadlam :-D
 
ja mam ochote na konkretne rzeczy na bigos, flaki, gołąbki, krokiety... a i na lody śmietankowe i oczywiscie na pizze z mnóstwem pieczarek mniam...
 
Kingolinka to ironia byla :) ? ale jesli nie to gratulacje. ja wczoraj po obiedzie skladajacym sie z zeberek w miodzie i kapusty kiszonej, pochlonelam lody czekoladowe i 2 wielkie kawalki karpatki
 
Ja właśnie zjadłam jogurt truskawkowy z parówką ,a teraz aktualnie biore sie za pomarańcze. Mam straszną ochote na brokuły z serem mniam ,mniam.:tak:
 
reklama
Do góry