reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Watek Kulinarny - nasze przepisy :-)

a ja bym pierozki zjadla, cos nie moge sie doczekac. poki co pochlaniam litrami soki owocowe, ktorych nigdy nie pilam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam was dziewczyny.
Ja sama nie wiem co bym zjadła ostatnio mam nudności,wymiotować mi się chce ,ale jeszcze nie wymiotowałam.
Ostatnio miałam zupę rosołową i tak mi za smakowała,że musze sobie zrobić jutro.Bo tak to co odworzę to wezmę łyżkię i już nie chcę np.miałam smaka na śledzia w śmiętanię taka sałatka kupiłam i troszkię zjadłam i teraz leży to.Wczoraj jadłam pączka i na to ogórka kiszonego.Nawet wodę z ogórków piję.A tak to sama nie wiem co mam jeść już.Śliny mi przychodzą takie różne.
 
A ja nie miewam zachcianek:( od czasu do czasu coś tam odczuwam, ale to takie zwykłe zachcianki. teraz właśnie gotuje się rosół i już mi cieknie slinka, bo znowu jestem okropnie głodna:)
 
a ja pomidorowke jutro robie i zamawiam pierwsze 3 talerze :) zupy za mna "chodza" tak samo jak slodkosci
 
a ja miałam smaka na twarożek, zrobiłam sobie całą michę, pożarłam a teraz chce mi się wymiotować. cudownie.
 
reklama
nie mam obecnie żadnych smaków , ani na zupy , ani na słodkości tylko ciągle mam ochotę na mocnego drinka!!!!!!!! ciąża to dziwny stan :confused:

hehe niezle , mi sie wczoraj zachcialo Mojito i Margarity :) kocham te dwa drinki !!! ale mozna sobie pomazyc ....


pierwszy raz weszlam tutaj , bo w koncu jak czytam o jedzeniu nie mdli mnie i nie wymiotuje :)
no i zachcianek mam coraz wiecej :szok:

dzisiaj zrobilam ogromny gar fasolki po bretonsku pyszna wyszla !! zapraszam :)
mam w planach bigos , bo w koncu znalazlam kapuche kiszona , co prawda w puszce , ale moze do bigosu nie bedzie zla ?? :)
wczoraj zrobilam salatke warzywna , jeszcze mam miche w lodowce dosc spora :)
a moj maz tylko sie patrzy na to i smieje :)

sa rzeczy dalej ktorych jesc nie moge , a nawet widziec , ale jest o niebo lepiej z czego sie ciesze , bo ja uwielbiam jesc i gotowac , a wczesniej nawet do kuchni nie wchodzilam :(
na szczescie to minelo :)
 
Do góry