reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :)

reklama
Witaj kochana Zosieńko :-):-):-) Gratulację dla dzielnej mamusi - trzymaj się kochana, obyś szybko doszła do siebie po CC. Zosieńka jedyna na forum imienniczka mojej córeczki :tak:
 
Jejku ale wiadomości!!!! :-)
Witamy małą Zosię po drugiej stronie brzuszka :*** I ogromne gratulacje dla dzielnej mamusi!!
 
Jeszcze mam gęsią skórkę!!!!!!!!!!!

Anisiaj!!!!!!!!!!!!
Bardzo Ci gratuluję!!! Aż się popłakałam!! Wracaj szybciutko do formy! DUżo zdrówka dla Zosieńki! Jej nie wiem co pisać z wrażenia!!

AAAAAAAAAAAAA!!! Zaczęło się :cool2:
 
Anisiaj ogromne gratulacje! Niech się Zosia dobrze chowa i szybko wracajcie do domku!!!
 
Anisiaj włączyłam forum, patrzę nowy wątek i myślę sobie o boże a które to maleństwo już chciało przyjść na świat. Aż się popłakałam. Gratuluje kochana. Niech Zosieńka zdrowo rośnie:tak:
 
o matko! jakie wieści z rana! :-D

GRATULACJE Anisiaj dla całej Waszej rodzinki!!! Zobacz załącznik 557164

Niech żyje mała girlanada.jpg :-D

o masz.. kolejne wieści! Gratulacje Ewelina!!! Teraz już wszystko będzie dobrze - niech Adrianek zdrowo rośnie!! :tak:
 

Załączniki

  • girlanada.jpg
    girlanada.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Ewelina - gratulacje !!!!! Urodzony już jakiś czas temu ale dla Nas dziś Adrian - niech rośnie duży i zdrowiutki !!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry