reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :)

Ja już moje gratulacje wpisałam na naszym głównym wątku, tu się jeszcze powtórzę:

Ewelinka! Gratuluję Adrianka i życzę i Tobie i jemu ogromu miłości i szczęścia :) !!

Anisiaj! Gratuluję córci, pięknej Zosi ! I Wam życzę wszystkiego co najlepsze i radości z macierzyństwa!!
 
reklama
no pięknie:)))))

Ewelina gratuluję!!!!! dobrze, że już wszystko dobrze, że jesteście w domku!!!!! SUPER wieści!!! Widamy Adriana na świecie:))))
 
I ja rewelacjach wiem od rana - tym dziś moje głowa zaprzątnięta !
I się zaczęło ! Jestem bardzo podekscytowana , aż gęsią skórkę mam na rękach :)

Anisiaj wielkie, OGROMNE GRATULACJE - Zosieńko, kochana witaj na świecie. Rośnij zdrowo i bądź pociechom rodzicom !!!


Ewelinko, czemu nic wcześniej nie dałaś znać ? GRATULUJE !!!!!!! Kochana :) Adrianku i Ty witaj i rośnij zdrowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już się nie moe doczekać fotek, wrzucajcie jak tylko dojdziecie do siebie, a życzę Wam szybkiego powrotu do sił !!!
 
reklama
Ewelina, Anisaj ogromne gratulacje :-) Zdrówka dla dzieciaczków i duzo sił dla mamuś :-)
 
Do góry