reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
dziewczyny jaki materac kupujecie do łóżka dla maluchów?

ja też miałam w zestawie piankowy, chyba 9 cm (z IKEA) teraz nie mozemy pozwolić sobie na inny, ale jakbym mogła, to bym kupiła jakiś przyzwoitszy, aczkolwiek nie mówię, że piankowy jest zły ;) Małej raczej jest na nim wygodnie ;) nie skarży się zbytnio :)
 
ivaz -fajne mebelki
iwona,ivaz - sper ciuszki, ja zamawialam u modnedziecko_sk i jestem bardzo zadowolona bo ciuszki przyszly szybko, zamowilam w poniedzialek,wplacilam w piatek a ciuszki dostalam we wtorek/środe(nie pamietam dokladnie). super kontakt, jak cos sie chce to mozna napisac i ona sprawdzi czy jest w magazynie i jak jest wystawi aukcję.

atsonia-bomba, tez mi sie podoba ten expedit ale nie wiem czy go kupię bo najblizsza Ikea to Warszawa albo Poznan albo Gdansk :/ czyli do 200km

iwona -śliczne buty, tez chcialabym takie, u nas nie ma bartka a bez mierzenia boje sie kupić.i ta cena 20%, bajka. gdzie kupilas i jaki rozmiar dla Marysi? My na zime teraz mamy ecco 24 wiec nie wiem czy teraz powinnam kupic 24 czy wiekszy, polbuty maja plaska podeszwe i jest wieksza przestrzen.


musze malej kupic jakies wlasnie tego typu butki i sandalki ale sama nie wiem kompletnie jaki rozmiar i gdzie... przydalyby sie jeszcze jakies trampki..

czy teraz musi byc jeszcze zabudowana pieta w bucikach dla zdrowia stop? jak myslicie?

macie foty tych trampek z ccc?
 
Ostatnia edycja:
Agniesia ja zainwestuje raczej w porządny materac sprężynowy, to wg mnie najważniejsze w łóżku
Iwona jbati z tego co wiem ma konto na allegro od 2003r, czytałam negatywy były własnie za długi okres oczkiwania.
Jak Wam sie podobają tego typu meble do pokoju nastolatka? Kolekcja | Timoore
 
ivaz -fajne mebelki
iwona,ivaz - sper ciuszki, ja zamawialam u modnedziecko_sk i jestem bardzo zadowolona bo ciuszki przyszly szybko, zamowilam w poniedzialek,wplacilam w piatek a ciuszki dostalam we wtorek/środe(nie pamietam dokladnie). super kontakt, jak cos sie chce to mozna napisac i ona sprawdzi czy jest w magazynie i jak jest wystawi aukcję.

atsonia-bomba, tez mi sie podoba ten expedit ale nie wiem czy go kupię bo najblizsza Ikea to Warszawa albo Poznan albo Gdansk :/ czyli do 200km

iwona -śliczne buty, tez chcialabym takie, u nas nie ma bartka a bez mierzenia boje sie kupić.i ta cena 20%, bajka. gdzie kupilas i jaki rozmiar dla Marysi? My na zime teraz mamy ecco 24 wiec nie wiem czy teraz powinnam kupic 24 czy wiekszy, polbuty maja plaska podeszwe i jest wieksza przestrzen.


musze malej kupic jakies wlasnie tego typu butki i sandalki ale sama nie wiem kompletnie jaki rozmiar i gdzie... przydalyby sie jeszcze jakies trampki..

czy teraz musi byc jeszcze zabudowana pieta w bucikach dla zdrowia stop? jak myslicie?

macie foty tych trampek z ccc?
moim zdaniem pięta musi być sztywna.
my na zime tez mielismy 24 ecco a teraz kupilismy 25, bo 24 byłoby za małe, niezłe ma kopytko, co?:)

jesli chodzi o expedita, to moze rozwaz zakup przez alle co prawda te o szerokosci 2 kolumn z przesylka wyjdzie sporo drozej, ale moze pomysl o zlozeniu takiego z dwóch mniejszych IKEA REGAŁ EXPEDIT PÓŁKI SZAFKA PROMOCJA (1509032491) - Aukcje internetowe Allegro


Agniesia ja zainwestuje raczej w porządny materac sprężynowy, to wg mnie najważniejsze w łóżku
Iwona jbati z tego co wiem ma konto na allegro od 2003r, czytałam negatywy były własnie za długi okres oczkiwania.
Jak Wam sie podobają tego typu meble do pokoju nastolatka? Kolekcja | Timoore

fajne mebelki
 
Ivaz meble dla nastolatka super :)

szkoda, że tego expedita nie ma w kolorze sosnowym, łóżko będzie u nas sosnowe, stolik i krzesełka mamuta, więc meble też wolałabym sosnowe, a nie wszystko z innej parafii ;p
 
reklama
Do góry