reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Agniesia ja pewnie jeszcze jestem spokojna, bo w zasadzie ie wiem co słychać tam na dole, niby testy są pozytywne, beta rośnie, ale póki nie zobaczę to nie uwierzę, że tam coś się dzieje :) jakiś taki niedowiarek ze mnie :-)
 
agniesia moj to sie plumkac juz nie chce za to strasznie bolesnie sie przeciaga, napina i chyba w koncu uwolnil moj pecherz
ilonka bole to migreny w moim przypadku nagla zmiana pogody czy spadek badz wzrost cisnienia zawsze radzilam sobie koetonalem mam na to przepisany a teraz to niestety paracetamol malo daje. Ale w calej ciazy mialam chyba 3 razy wiec i tak super czekamy na wiesci z brzuszka


Kobitki mozliwe ze moje dziecie sie okrecilo?? bo takie wyrazne te jego ruchy czuje jak nie wiem i to nad pepkiem cos tak tam wywija.
 
Ledwo wróciłam...zdyszana, zziajana, ale za to mega szczęśliwa :-D Załatwiłam wszystko co miałam z planach!
Po wypiciu glukozy 50-tki, wyniki rewelacyjny. Położna była bardzo zadowolona :-) Ja tym bardziej ;-)
Znaczy, że Synuś ot tak sobie urósł....będzie kawał chłopa, jak tak dalej będzie...a niby mamusia niejadek...:baffled:


Agniesia, tylko nie wcinaj mi się w kolejkę, umowa??? :-D:-D:-D
Jakbym mogła, to już, dziś, teraz chciałabym rodzić, a tu jeszcze 3 miesiące...ale to oczekiwanie też jest super, zwłaszcza, jak za oknem tak pozytywnie....słoneczko, ptaszki śpiewają....cudnie...
 
Hej dziewczęta
Doczytałam, cieszę się, ze wizyty udane:)Ewelinka widzę, ze humorek dopisuję i oby tak zostało do wielkiego dnia
Ilonko jesteś spokojna, bo podświadomie czujesz, ze będzie dobrze:)
Agniesia kuruj się i nie głodź dzidzi:)
Alicja i Karollcia trzymam kciuki za wizyty
Katkaa również życzę Ci samych szczęśliwości w tym małżeńskim stanie:)
Jankesowa pewnie, ze możliwe, ze się obrócił. Mój też jest główka do dołu, ale tak jeszcze z boku (tzn był na ostatniej wizycie, nie wiem czy tak został) Moj też się wypina, czasami odrobinkę boli, ale tylko odrobinkę i wczoraj też szalał, chyba coś w powietrzu. A i przypomniało mi się, ewentualnie mogę zgodzić się na wspólny poród, żadnego mi tu wpychania. W końcu ja caaałe dwa dni przed Tobą!;-)
Aneczkab super, ze czujesz ruchy, to takie cudne uczucie.
A u mnie małe zamieszanie, malujemy pokój synka (tzn nasza sypialnie i jego kącik), do soboty muszę ostatecznie poprawić pracę, a egzamin zdałam na 4. Najważniejsze to jutrzejsza wizyta, proszę o kciuki, żeby nic złego nie zobaczył w główce mojego skarba. Buzia
 
Annas trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

Ewelinko, cieszę się, że wynik są ok!!

Jankesowa, na moje bóle głowy też tylko ketonal pomagał przed ciążą
 
annas no dobra moze byc wspolny moj ostatnimi czasy byl glowka do dolu caly czas elegancko do porodu a jak by teraz sie obrocil to uuuuu... to musialo cos byc bo synus caluski dzien sie wiercil myslalam ze mi bokiem wyjdzie.:laugh2:

ewelina no wlasnie sloneczko wyszlo i juz sie zyc chce :tak: dobrze ze wszystko zalatwione
 
Ewelina28 - tryskasz humorem kobito jak super ;-)
Ilonka26 - ruszaj dupsko na betkę jutro rano :-p
Karollcia, Annas - trzymam kciuki za wizyty :tak:

Kogoś mi brakuje cały czas i jeszcze nie wymyśliłam kurczę kogo :confused2:

Buziam brzucholki :tak:
 
reklama
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki :-)

Ewelina super, że wszystko dobrze i że glukoza w normie. Mówisz, że 3 miesiące ci czekania zostało, ale pomyśl, ze lepiej jest rodzić i mieć małe maleństwo ja jest ciepło na dworze. Ja teraz przez te mrozy i brak możliwości wyjścia na dwór już świrowałam.

Ilonka ja tu czekam na suwaczek, kiedy masz wizytę?

Jankesowa możliwe, że się obrócił, ja nad pępkiem ruchy potem już cały czas czułam.
 
Do góry