reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

Dziewczyny wieści od Zovitki:) Czuje się dobrze, dostaje leki na wątrobę i ma robione KTG tak więc czuje się pewniej niż w domu:) Chciałaby tam zostać już do porodu bo w domu tylko leży a tam mając opiekę pozwala sobie na spacery po korytarzu:) Uściski dla wszystkich foremek:)
 
reklama
Hej foremki:-)Dzisiaj wychodzę do domu! Czuję się super, mam dwa szwy po porodzie, wyoglądane dziś przez lekarzy, wszystko na dole wygląda ładnie, jedyne co mi dokucza bardzoto ogromny hemoroid który mi wyskoczył po porodowym wysiłku :hmm:Poszłam do malutkiej o 9ej, mamy za sobą pierwszą przebraną pieluchę że sporą kupą :cool2:. Waga na dziś 2065g więc dużo nie spadła (z 2180). Wróciły wyniki posiewu (było ryzyko, że nagle przerwanie pęcherza było spowodowane infekcja) ale wyniki Emmci czyste więc ma już odstawiony antybiotyk. Dostałam ją do pierwszego przystawienia, coś tam pocmotkała, pooblizywała, wiele jedzenia z tego nie było ale starała się ładnie :-). Najlepsze jest to, że po tym przystawieniu poszłam ściągnąć dla niej mleczko i było 20ml!!! Cieszyłam się jak głupia :-D.Plan jest taki, że ja większość dnia będę spędzać w szpitalu, żeby być dla małej pod ręką, w międzyczasie przygotujemy wszystko na jej przyjazd do domku. Jak nauczy się sama jeść (pierś, bądź pierś+ butla) i będzie przybierać na wadze to wychodzi. Musi mieć skończony 35 a jeszcze lepiej 36 tydzień, więc do 2,5 tygodnia powinna być w domu :-)
 
laski nie mam siły odpisać, mała spadła znow poniżej 2 kg. Walka trwa. Ja znów wylam, jestem tak zmęczona, że szok a na sen szans nie ma.
Wczoraj wyhaczyłam w sumie 2 godziny snu. Literek na tabku nie widzę

aaa żółtaczki nie ma ale mocz wyszedł zły i poszedł posiew

madzia- gratuluję mleczka i super, że tak Emcia daje radę :)
 
Wiadomosc od Kroczek:
Jest w szpitalu na podanie sterydow ze wzgledu na malowodzie. Jesli wszystko bedzie w porzadku, za kilka dni powinni ja wypuscic.
 
Dziewczyny wieści od AguniGR. Wczoraj po wizycie w trybie ekspresowym trafiła do szpitala:( Ma w 80% skrocona szyjke i pocichu sobie zaczyna rodzic. Prosi o trzymanie kciukow bo Julek jeszcze nie moze sie urodzic chociaz kilka dni. Wazy 2kg i przez ostatnie 11 dni nic nie przytyl. Dziewczyny trzymamy kciuki za Agunie.


Wiadomość od Zovitki. U nich ok , nadal w dwupaku, czeka na wyniki prob watrobowych. Pozdrawia Was i caluje:)
 
Widze że Jouluatto nigdzie się wczoraj nie pojawiła sie po wizycie wiec uprzejmie doniosę:) ze wrocila do domku bo wizycie u gin. Pani dr nie mogla jej zbadac ale zobaczyla wyniki, kazala jutro powtorzyc i poki co czeka dalej w domku:)
 
reklama
Dziewczyny wysłali mnie na trakt porodowy. Cała się trzęsę i nie potrafię powstrzymać się od płaczu. Trzymajcie kciuki albo kto może niech się pomodli bo ja już nie mam siły na nic.
 
Do góry