reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dzięki, dzięki jeszcze raz.

Kaszu ale byś numer wykręciła.

Ja o interniście nie słyszałam. a na glukozę mam iść za 2 tyg (w 24tc)

Magdeczko, moje maleństwo też śpi. Zwykle w ciągu dnia śpi. Daje znać o sobie zaraz po przebudzeniu i wieczorkiem jak już odetchnę trochę i usiądę lub w łóziu.

 
Kaszu nie martw się jutro skoczycie na sklepy o ile nie idzie do pracy.
My po wizycie u lekarza też lecimy na zakupy bo w niedzielę robię pourodzinową imprezkę dla rodziny więc ciach trzeba zrobić no i coś jeszcze ;D bo głodnych do domu nie wyślę :laugh:
 
Frezja, czyżbyśmy przegapiły Twoje urodzinki???
Jeśli tak to bardzo przepraszamy a ja chcę Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najważniejsze!! Przesyłam moc buziaczków!!!
Mała nie martw się - jeszcze tylko 2 godzinki i masz weekend!!!
Doxa a Ty gdzie się znowu wybierasz???
 
Żurek, jajeczka..... o ja biedna!! Jak mozesz nam to teraz robic?!?!?!
JA mam w perspektywie siedzenie w pracy jeszcze do 15 i ślinotok przez Ciebie KAszu mnie taeraz opanował ;)
A do obiadku jeszce tyyyyle czasu.. bleeeeeeeeeee.........
 
reklama
Do góry